DAVUT AYDIN’DAN EĞİTİME DESTEK

Yenişehir 26 Ağustos 2020 09:23
DAVUT AYDIN’DAN  EĞİTİME DESTEK
-A +A

Kaan KOÇAK
 
Yenişehir Belediyesi, üniversiteye hazırlık sınavı kursu açarak öğrencilerin bütün masraflarını karşıladı.Üniversiteye hazırlık kursuna katılan öğrenciler, Belediye Başkanı Davut Aydın’ı makamında ziyaret ederek, katkılarından dolayı teşekkür etti. 
 
“43 TALEBE GÖREV ALDI”
Başkan Aydın, “Üniversiteye hazırlık sınavı ile ilgili bir kurs açtık. Orada 43 talebemiz görev aldı. Onların bütün ekonomik masraflarını belediye olarak biz üstlendik. Eğitim öğretimlerini de Halk Eğitim Merkezi üstlendi. Halk Eğitim Merkezi ile birlikte ortaklaşa düzenlenen bir kurstu” ifadelerini kullandı. 
 
“TABLO BENİ MUTLU ETTİ”
Başkan Davut Aydın, “Önemli olan kursun açılması değildi. Bu kursa belki 100 kişi katılsaydı ama bugün bu başarılı tabloyu görmeseydik üzülürdük diye düşünüyorum. Ama gördüm, tablo beni bugün mutlu etti. Bundan sonra bu kursun ve bu kursa gelenlerin daha çok başarılı olacağına inanıyorum” diye konuştu. 
 
 
“İYİ YERLERE GELDİM”
Öğrenci Kadir Sevin, “Kursa geç başladım. Bu kadar imkânlı olmasına rağmen çok iyi yerlere geldiğimi düşünüyorum. Geçen seneye göre çalışamadım, ama bu sene epey bir verimli oldu. Hocalarıma, başkanımıza ve Kaymakamımıza bu destekleri için çok teşekkür ederim” dedi. 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti