Davut Aydın’a İnegöl’den misafir

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın’a İnegöllü eğitimcileri ağırladı

Yenişehir 12 Temmuz 2019 14:28
Davut Aydın’a İnegöl’den misafir
-A +A


Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın’a İnegöllü eğitimcileri ağırladı. İnegöl Elit Grup Anadolu Lisesi Yöneticisi Ömer Bostancı ve beraberindeki heyet Başkan Davut Aydın’a hayırlı olsun ziyaretine geldiler.
Oldukça samimi bir havada gerçekleşen ziyaretten sonra gazetemize bir açıklama yapan Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın “İnegöl Elit Grup Anadolu Lisesi Yöneticileri Sayın Ömer Bostancı, Sayın Latif Büyükkara, Sayın Caner Akkaya ve Meclis Üyemiz Sayın Avukat Gökhan Menteş bizlere hayırlı olsun ziyaretine geldiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederim.” dedi.
Elit Grup Anadolu Lisesi Yöneticisi Ömer Bostancı da yaptığı açıklamada Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın’a hayırlı olsun ziyaretine geldiklerini belirterek “Nazik kabulleri ve ilgisinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Ayrıca başkanımızın eğitim konusunda ne kadar hassas olduğunu da biliyoruz. Eğitim gibi çok önemli bir konunun her alanda önemsenmesi bizleri oldukça mutlu ediyor. Bu bağlamda da başkanımıza bir kez de eğitime verdiği önem için ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti