Cumhuriyet Savcılarına veda yemeği

Yenişehir 9 Temmuz 2020 11:32
Cumhuriyet Savcılarına veda yemeği
-A +A

ÖZEL HABER- MUSTAFA EFE 
 
Hakimler ve Savcılar Kurulu kararnamesi ile Yenişehir’de üç yıl süreyle görev yapan ve özverili çalışmaları sebebiyle ilçe halkı ve adliye çalışanlarının gönlünde taht kuran Cumhuriyet Savcıları Emrah Çiçek ve Emre Kara’ya çalışma arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi.
 
Yenişehir eski Cumhuriyet Savcıları Emrah Çiçek ve Emre Kara’ya Yenişehir adliyesince İznik Cumhuriyet Savcıları ve Hâkimlerinin de iştirakleri ile veda yemeği düzenlendi. Yenişehir’de görev yapmaktan ziyadesiyle memnun olduklarını belirten Cumhuriyet Savcıları Emrah Çiçek ve Emre Kara, Yenişehir’i ve çalışma arkadaşlarını hiç unutmayacaklarını belirtirler. 
 
Adliye çalışanları adına konuşan Yenişehir Adliyesi Yazı İşleri Müdürü İsmail Ağa, “Savcılarımızı ilçemiz ve adliye personelimiz çok sevdi. Uyumlu bir görev süreci yaşadık. Bu süreçte Adliyemizin yeni yerine taşınması ve hatıra ormanımız gibi birçok hizmetlerde büyük katkıları oldu. Yeni görev yerlerinde de başarılı çalışmalarına devam edeceklerine inanıyoruz” dedi. 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti