Cingil’den Orhan’a ziyaret

Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Hamdi Cingil beraberindeki heyetle Bursa Kent Konseyi Başkanı Şevket Orhan’ı makamında ziyaret etti.

Yenişehir 10 Eylül 2019 14:10
Cingil’den Orhan’a ziyaret
-A +AOsmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Hamdi Cingil beraberindeki heyetle Bursa Kent Konseyi Başkanı Şevket Orhan’ı makamında ziyaret etti.

Oldukça samimi bir havada geçtiği gözlemlenen ziyaretten sonra gazetemize bir açıklama yapan Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Hamdi Cingil “Yenişehir Uluslararası Yeni Çizgi Tarih, Sanat, Kültür ve Tanıtım Derneği Yönetim Kurulu üyeleri olarak Bursa Kent Konseyi Başkanı değerli büyüğümüz Şevket Orhan 'ı ziyaret ettik. Ziyarette Dernek Başkanvekilimiz, Yenişehir Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Yüksel Ağa derneğimizin Bursa Kent Konseyi Üyeliği başvuru belgelerini Bursa Kent Konseyi Başkanı Şevket Orhan'a sundu. Bursa Kent Konseyi Başkanı Şevket Orhan'a samimi-sıcak karşılamaları ve misafirperverliği için çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.” dedi.

Bursa Kent Konseyi Başkanı Şevket Orhan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Bura Kent Konseyi Olarak “Yenişehir Uluslararası Yeni Çizgi Tarih, Sanat, Kültür ve Tanıtım Derneği Yönetim Kurulu üyelerinin nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederim. Hepimizin hedefi güzel şehrimizi bütün ilçeleriyle daha yaşabilir bir hale getirebilmek için çalışmalar yapmak ve Bursamızı dünyaya tanıtmaktır. Kapımız derneklerimize her zaman açıktır” dedi.


Recep Aydın

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti