Çelik: “Hizmete devam”

Yeni belediye binasında gazetemize bir demeç veren Başkan Çelik görevi süresince Yenişehir’le ilgili hayata geçirdiği projelerini anlattı.

Yenişehir 23 Kasım 2018 15:20
Çelik: “Hizmete devam”
-A +A

Projelerini bölümlere ayırdığını söyleyen Başkan Çelik  “Biliyorsunuz ki ben Yenişehir’le ilgili projelerimi başlıklar atlında topladım. Daha önceki buluşmamızda size sosyal sorumluluk projelerimizi anlatmıştım. Bugün "Yapımı Tamamlanan Projeler” başlığıyla diğer projelerimi anlatmak isterim. Yapımını tamamladığımız 60 tane projemiz var. Bunları başlıklar halinde sizlerle paylaşayım.”dedi.

 Çelik, “Yapımı tamamlanan projelerimiz şunlar. Yılmaz Mahallesi Kültür Evi, Yüzme Havuzu ile Gençlik ve Spor Merkezi, Yenigün Mah. Bayanlar için Çok Amaçlı Spor Tesisi, Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkezi, Yeni Mah. Belediye Kültür Evi ve Düğün Salonu, Kardelen Parkı, Sertaç Dübek Parkı, Cihan Sokak, Dönence Sokak, Gökgöz Meydanı, Hacı Arif Sokak Park Düzenlemeleri, İbrahim Orhan M.Y. O. Bahçe Düzenlemesi, Gevher Nesibe Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Kantin Düzenleme, Akçeşme İlkokulu Kantin Düzenleme, YESAŞ Binası, Kamulaştırılan Tescilli Binalar ve Diğer Mülkler, Sinanpaşa Külliyesi, Koyunhisar Mah. Aydoğdubey Türbesi, Barcın Mah. Piri Abdal Türbesi, Barcın Mah. Aydın Kurutma Tesisi, Karaköy BESAŞ Süt Ürünleri Fabrikası, Fatma Göztepe ilçe Halk Kütüphanesi, Hacı İlhan Pestil Camii İnşaatı, Sümbüllük Camii İnşaatı, Ethempaşa Camii Restorasyonu, Çınarlı(Voyvoda)Camii Restorasyonu, 100.YıI Mah. Osmangazi Camii Restorasyonu, Söylemiş Su Deposu, Fidanlık Su Deposu, Kanalizasyon ve Yağmur Suyu çalışmaları, Yenişehir Yusuf Ateş A.i.H.L, Huma Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Bahçe Düzenlemesi, Yenişehir Huzurevi, Arıtma Tesisi’ni bitirdik. Bu gün otuz projemizi anlatabildim. Bitirdiğimiz otuz proje daha var. Bunları da ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağım.” dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti