Bursa'da polis merkezlerinde 'Güven Masası' kuruldu

Emliyet Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan proje kapsamında Bursa'da bulunan polis merkezlerinde 'Güven Masası' kuruldu. Buralarda kurulan güven masalarında soruları olan vatandaşlara gerekli bilgilendirmeler yapılıyor.

Bursa 13 Mart 2019 13:08
Bursa'da polis merkezlerinde 'Güven Masası' kuruldu
-A +A

Emniyet Genel Müdürlüğü, vatandaşın emniyetle ilgili olan soruların daha rahat çözülebilmesi ve sorunların giderilmesi için Türkiye genelinde uygulanacak 'Güven Masası' uygulamasını başlattı.

Proje kapsamında Bursa'da çok sayıda polis merkezinde güven masası kuruldu. Polis Merkezi Amirliklerinin girişinde vatandaşların ilk temas noktasında kolaylıkla görebileceği uygun yerlere konulan Güven Masası ile vatandaşın daha rahat bilgi edinmesi ve polis ile arasında olan sonuçların giderilmesi amaçlanıyor.

Güven Masası uygulaması, Çarşı Polis Merkezi Amirliği,  Bağlarbaşı Polis Merkezi Amirliği, Ertuğrulgazi Polis Merkezi Amirliği, Yavuz Selim Polis Merkezi Amirliği, İnegöl Polis Merkezi Amirliği, Gemlik Polis Merkezi Amirliği, Karacabey Polis Merkezi Amirliği, Kestel Polis Merkezi Amirliği, Büyükorhan Polis Merkezi Amirliği ve Orhaneli Şehit Metin Özdemir Polis Merkezi Amirliği'nde faaliyete başladı.


Kaynak : DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti