Bıyıklı'dan Salvo: "Bu çabaları beyhudedir"

İYİ Parti Gemlik İlçe Başkanı Adnan Bıyıklı, kamuoyunda çıkan istifa iddiaları ile ilgili açıklama yaptı. Açıklamasında istifaların doğal olduğunu belirten farklı partilerden katılan yüzlerce üyenin İYİ Parti'yi tercih ettiklerini söyledi.

Diğer İlçeler 1 Mayıs 2018 17:30
Bıyıklı'dan Salvo: "Bu çabaları beyhudedir"
-A +A

"Bu çabalar beyhudedir"

Bıyıklı'nın açıklaması şu şekilde; "Bildiğiniz üzere dün gece, Gemliğimizde yayın yapan bir haber sitesinde, partimizden 66 kişilik kurucu listesinden 5 ismin istifası  ile ilgili bir haber yayınlanmıştır. Hepimizin bildiği gibi demokrasinin vazgeçilmez şartı, siyasi partilerdir ve siyasi mücadele boyunca tüm partilerin kadrolarında birtakım değişiklikler olması tabi karşılanmalıdır. Kaldı ki her partide uyum sorunu yaşayarak ayrılanlar olabilir.Parti ismi vermeden söylemek gerekirse son 3 ayda farklı partilerden istifa ederek partimize katılan üye sayısı bazı çevreleri ürkütmüş olmalı ki bir bardak suda fırtına koparma ihtiyacı hissetmişlerdir.Bilinmelidir ki yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ile tek vücut olarak 24 Haziran genel seçimi ve Cumhurbaşkanlığı seçimi hedefine kilitlendik.Yönetimimizde sorun varmış gibi göstermeye çalışma gayretleri beyhudedir" dedi."Biz Hazırız"

Bıyıklı sözlerini şöyle tamamladı: "Haberi yapan kişi yada kişiler partimizden ayrılma kararı vermiş arkadaşlarımızla basın toplantısı yaparak toplumu aydınlatamamış olacak ki ayrılma nedenlerini bilemediklerini,bu kişilerden bir açıklama gelmediğini ve istifaların devam edip etmeyeceğinin siyasi kulislerde merak konusu olduğunu söylemişler.Partimizin kuruluşundan beri partimizin ismini bile zikretmekten imtina eden bu arkadaşlar arzu ederlerse aramızdan ayrılan arkadaşları da alıp birlikte bir basın toplantısı yaparsak kendilerinin ve siyasi kulislerinin merakını giderebiliriz. Böylece sıkıntıdan ve rahatsızlıklarından kurtulmuş olurlar. Bir hekim olarak önerim budur.Bizim için üzülmelerini istemem.Bizim için üzüleceklerine memleketin durumu için üzülseler ve biraz kafa yorsalar yerinde olur kanaatindeyim.Durum vahim olacak ki apar topar jet hızıyla erken seçim kararı aldılar.Bilsinler ki biz ve Gemlik halkı ve tüm Türkiye seçime hazırız"dedi. 

Kaynak : İHA

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti