Başkanlardan İznik söyleşisi

İznik – Orhangazi İlçeleri İle Köyleri, Sosyal İşler Kültür ve Dayanışma Derneği (GÖLDER) tarafından GÖLDER genel merkezinde bir söyleşi etkinliği düzenlendi.

Diğer İlçeler 24 Şubat 2020 10:12
Başkanlardan İznik söyleşisi
-A +A

Söyleşiye İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Orhangazi Belediye Başkan Yardımcısı İlhan Kılıç, GÖLDER Başkanı Semih Öz ve çok sayıda vatandaş katıldı. Söyleşide İznik ve Orhangazi üzerine konuşuldu.

‘’Biz gerçekten samimi bir yaklaşım içerisindeyiz. Başkanlık koltuğu bize hiçbir şey katmadı. Biz o koltuğa bir şeyler katmanın derdindeyiz. Düzgün projelere giderek, ayaklarımızın üzerine basarak halkın, gençlerin beklentilerini gidermek üzerine hareket ediyoruz.’’ sözlerini kullanan İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, İznik’in turizm anlamında önemine vurgu yaparken İznik Gölü ve eylül ayında yapılacak olan Dünya Göçebe Oyunlarından da bahsetti.

İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta’nın ardından konuşan Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Eylül 2020’de İznik’te yapılacak olan Dünya Göçebe Oyunları hakkında ‘’Yüz veya iki yüz bin kişinin katılacağı bir etkinlik olacak. Beş ülkenin cumhurbaşkanı da orada bulunacak. Bu bölgemiz için inanılmaz güzel bir etkinlik.’’ şeklinde konuştu ve Orhangazi ve İznik Gölü hakkındaki projelerinden bahsetti. Samimi bir havada geçen etkinlikte vatandaşlar Belediye Başkanları Kağan Mehmet Usta ve Bekir Aydın’a sorularını iletti. (Editör: Belkız EFE)

Kaynak : (Editör: Belkız EFE)

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti