Başkan Kamıl "Aday Adayıyım"

AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Adnan Kamıl, “ AK Partimden belediye başkan aday adayı olmaya karar verdim. Partimden istifa etmedim. Halen görevimin başındayım” dedi.

Yenişehir 27 Kasım 2018 14:05
Başkan Kamıl "Aday Adayıyım"
-A +A

AK Parti ilçe Başkanı Adnan Kamıl, “ Öncelikle bu kutlu ve onurlu yolda ekibimle birlikte şahsıma halkımıza partimize hizmet etme şansını sağlayan Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve partimizin yetkili mercilerine teşekkür ediyorum. Her zaman partimin emindeyim. Bilindiği gibi önümüzde 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler bulunuyor. Bu seçimlerde inşallah halkımızın teveccühü ile her seçimde olduğu gibi Yenişehir’de ve ülkemizde seçimlerden zaferle çıkıp hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
 
Başkan Kamıl, “Bu kutlu ve onurlu yolda halkımıza daha iyi hizmet edebilmek için partimin yetkili organları ile görüştükten sonra yerel seçimlerde AK Partimden belediye başkan aday adayı olmaya karar verdim. Partimden istifa etmedim. Halen görevimin başındayım. Partimin beni aday göstermesi ya da göstermemesi durumunda her zaman olduğu gibi bundan sonraki süreçte mensubu olarak gurur duyduğum AK Partimde verilen her görevi layıkıyla yerine getirmek için çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Bu vesile ile tüm vatandaşlarımı saygı sevgi ve hürmetle selamlıyorum” dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti