Başkan Davut Aydın halkını dinliyor

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, 1,2 yıllık hizmet döneminde ilçe halkının dertlerini sıkıntılarını bire bir dinleyerek merhem olmaya çalıştı. İlçe halkı kendisine gösterdiği sevgiye layık olmaya çalıştı. Vatandaşlarda, “Sayın Başkan Yenişehir seni seviyor” sloganı ile karşılık veriyor.

Yenişehir 9 Eylül 2020 11:53
Başkan Davut Aydın halkını dinliyor
-A +A

Mustafa EFE/ÖZEL HABER
 
“ESNAFIMI ZİYARET ETTİM”

"Davut Başkanım Sen Yenişehir’e, Yenişehir de Sana Yakışıyor, Seninle Gurur Duyuyor" iltifatları Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın’a. Her hafta başı ve günüN her saatinde vatandaşlarla iç içe olmayı adet haline getiren Başkan Aydın, “Dün alın teri ile çalışan ve vatandaşlarımıza hizmet eden yeni sanayi sitemizde esnaflarımızı ziyaret ederek günümüze başladık. Rabbim esnaflarımıza hayırlı işler ve bol kazançlar versin” dedi.


 
“ÇİFTÇİLERİ UNUTAMAM”
Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, hafta başında da bir çiftçi aileyi ziyaret ederek sıkıntılarını dinledi. Başkan Aydın, “Yenişehir’imizin bereketine bereket katan, emek ve alın teriyle toprağa hayat veren, üreten, üreterek Ülkemiz ekonomisine güç katan kadın çiftçilerimize ve tüm hemşerilerime hayırlı sabahlar diliyorum. Rabbim işlerinizi kolaylaştırsın” şeklinde konuştu.Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti