Başkan'dan “tam destek, özel hizmet sözü”

Önceki gün Yeni Marmara Gazetesini ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş Osmaniye Mahallesi Muhtar Adayı Hüseyin Efe’ye “tam destek ve özel hizmet” sözü verdi.

Yenişehir 8 Şubat 2019 14:23
Başkan'dan “tam destek, özel hizmet sözü”
-A +A

Yenişehir Osmaniye Mahallesi Muhtar Adayı Hüseyin Efe Cumhur İttifakı Yenişehir Belediye Başkan Adayı Davut Aydın ve MHP Yenişehir İlçe Başkanı Arif Erenle de bir süre sohbet eden Hüseyin Efe projelerini anlatarak destek istedi.

En büyük projesinin sulama göleti olduğunu belirten Hüseyin Efe ” Yenişehir genelinde insanlar tarımla hayatını kazanır. Mahallemizde halkı da tarımla geçiniyor. Ama mahallemizin bir su göleti yok. Bu bağlamda benim en büyük projem mahallemize bir gölet kazandırmak olacak. Bununla ilgili yaptığım görüşmelerde de Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’tan tam destek ve özel hizmet sözü aldım.

Sulu tarıma geçmek demek daha çok kazanmak ve daha az eziyet çekmek demek. Mahallemizle ilgili gerek Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş gerekse Cumhur İttifakı Adayı Davut Aydın desteklerini esirgemeyeceklerini belirttiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Mahalle halkım bilsin ki ben hizmet için aday oldum ve gerekli görüşmeleri en üt düzeyde yaparak yetkili ağızlardan hem destek sözü, hem özel hizmet sözü aldım. Mahallemiz hizmetin en iyisine layık. 31 Mart muhtarlık seçimlerinde halkımızdan destek bekliyorum.”dedi.

Serbest ticaretle uğraşan Osmaniye Mahallesi Muhtar Adayı Hüseyin Efe 1966 Yenişehir Osmaniye Mahallesi doğumlu evli ve iki çocuk babası. 


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti