Başkan Çelik çiftçilerle sohbet etti

Önceki gün sökümüne başlanan ve Barcın kantarında devam eden pancar alımları esnasında çiftçiyi yalnız bırakmayan Yenişehir Belediye Balkanı Süleyman Çelik çiftçilerle hem sohbet etti hem resim çektirdi.

Yenişehir 9 Kasım 2018 15:10
Başkan Çelik çiftçilerle sohbet etti
-A +A

Çiftçinin sorunlarını dinleyen Başkan Çelik hükümet olarak çiftçinin yüzünü güldürecek tedbirler ve kararlar aldıklarını belirterek,  ” Tarladan sofralarımıza sağlıklı ve güvenli ürünleri gönderen çiftçimiz, üretmeye devam ediyor. İlçemizde sökümüne başlanan ve Barcın kantarında devam eden pancar alımları, üreticilerimize ve çiftçilerimize hayırlı olsun. Rabbim bereketli bol kazançlar nasip etsin.” dedi.

Daha önce de olduğu gibi her zaman çiftçilerin yanında olduklarını belirten Yenişehir Belediye Balkanı Süleyman Çelik, her fırsatta onlarla birlikte olmanın, çiftçilerin derdini dinlemenin ve çözüm yolları aramanın kendisini mutlu ettiğini belirtti. Yapımı devam eden asfalt çalışmaları hakkında da bilgi veren Çelik, “Halkımıza layık olmak, onların yaşamlarını kolaylaştırmak adına yaptığımız, Akçapınar, Çayırlı, Akdere ve Demirboğa'da tamamlanan ve devam eden asfalt ve parke çalışmalarımız hayırlı olsun.Halkımız için, tüm ekiplerimizle, birçok alanda hizmet ürettik, üretmeye de devam ediyoruz” dedi.


Kaynak : Recep AYDIN

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti