Başarılı sporcular ödüllendirildi

Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, karate ve güreş müsabakalarında başarılı olan sporculara ödüllendirdi.

Yenişehir 9 Mayıs 2018 15:31
Başarılı sporcular ödüllendirildi
-A +A

 Sporcular ve antrenörlerin makamında ziyaret ettiği sporcularla yakından ilgilenen Kaymakam Suat Seyitoğlu, ilçeye kazandırdıkları dereceler için teşekkür etti.

   Sağlam kafanın sağlam vücutta bulunduğunu belirten Kaymakam Seyitoğlu, ‘İlimiz okullar arası, Yalova Grup ve Türkiye Şampiyonlarında dereceye giren Yusuf Konar, Resul Hüseyin Kızılalp ve  Furkan Günhan’ı tebrik ediyor ve diğer arkadaşlarına örnek olmalarını temenni ediyorum. Ayrıca bu gençlerimize be imkanı sunan Gençlik Spor ilçe Müdürümüz Ahmet Kaya ve hocalarımıza da teşekkür ediyorum. Gençlerimizin spora yönlenmeleri için önemli bir konu. Çünkü spor özellikle gençleri kötü alışkanlıklardan alı koyan önemli bir faktördür. İlçemizde de gençlerimizin spor yapabilecekleri alanlar son derece fazla. Özellikle ilçemiz spor salonu mesai mefhumu gözetilmeden vatandaşımızın emrinde’ dedi.

   Yenişehir’de sportif anlamda eğitim almak isteyen gençlere de Gençlik Spor İlçe Müdürlüğünün bu hizmeti sunduğunu belirten Kaymakam Seyitoğlu, ‘Yenişehir’i spor yapan bir ilçe haline getirmek için elimizden geleni yapacağız ve destek olacağız. Biz sporun bütünleştirici bir etken olduğunu ve gençleri kötü alışkanlıklardan kurtardığına inanıyoruz’ dedi.

   Yenişehir Gençlik Spor İlçe Müdürü Ahmet Kaya’da, Kaymakam Suat Seyitoğlu’na teşekkür ederek, ‘bizlerin her zaman yanında ve destekçimiz oluyor. Bu başarılarda en büyük etken Kaymakamımızdır. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklerini bekliyoruz’ diye konuştu. Kaynak : HARUN SAK/YENİŞEHİR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti