Barcın Mahallesinden Koronavirüs Tedbiri

Yenişehir 24 Mart 2020 11:23
Barcın Mahallesinden Koronavirüs Tedbiri
-A +A

MUSTAFA EFE \ ÖZEL HABER

Barcın Mahallesi Muhtarı İsmail Yüksel, örnek bir davranış göstererek koronavirüs tedbirleri adı altında kendi imkanları doğrultusunda Barcın’ lı vatandaşlar ile birlikte dezenfekte çalışması yaptı.
Dünyayı ve ülkemizi kasıp kavuran koronavirüs sebebiyle hükümetimizin aldığı önlemlere karşılık vatandaşlarda kendi tedbirlerini alıyor. Kişisel hijyenlerini sağladıktan sonra kendi çevrelerini de dezenfekte edip daha temiz yaşanılabilir bir alanda bulunmak istiyor.
 
Geçtiğimiz günlerde Barcın Mahallesi Muhtarı İsmail Yüksel’in bizzat katılarak koronavirüs ile mücadele adı altında yapılan dezenfekte çalışmasına Barcın mahallesi sakinleri de destek verdi. Barcın Mahallesi girişinden itibaren başlayan ilaçlama çalışması, sokaklar,  meydanlar,  kahvehaneler başta olmak üzere her yer mahallenin bitimine kadar temizlenerek hijyenik bir hale getirildi.
 
Barcın Mahallesi Muhtarı İsmail Yüksel’ Devletimizin almış olduğu tedbirleri tam anlamıyla destekliyoruz. Önce kendi kişisel temizliğimizi sağlayıp ardından bulunduğumuz yerleri temizleyerek bu virüsü biran önce bertaraf etmeliyiz. Mahallemizde yapmış olduğumuz koronavirüs ilaçlamasını sık sık yapmayı planlıyor ve tedbiri elden bırakmamayı düşünüyoruz ’ifadelerini kullandı.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti