Aydın’ın gündemi yoğun

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın önceki gün İnegöl’deydi. Aydın, İnegöl İşkur Şube Müdürü Ahmet Baştürk’ü makamında ziyaret etti. İki hemşehri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Yenişehir 19 Haziran 2019 17:21
Aydın’ın gündemi yoğun
-A +A

Gazetemize bir açıklama yapan Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın “Geçmiş dönem belediye başkan yardımcımız, şuan İnegöl İşkur şube müdürümüz Ahmet Baştürk'ü ziyaret ettik. Kendisine misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyor görevinde başarılar diliyorum.” dedi.Daha sonra makamında İlçe Jandarma komutanı Yüzbaşı Burak Dural'ı ağırlayan Aydın şunları söyledi “ 2015 yılından beri ilçemizde başarılı bir şekilde görevini icra eden İlçe Jandarma komutanımız Yüzbaşı Burak Dural'a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamında ve yeni görev yerinde başarılar diliyorum”

Son olarak Yenişehir İtfaiye Müdürümüz Abdullah Çelik ve itfaiye personelini ziyaret eden Başkan Aydın “Yangın ve doğal afetler gibi hayati risk bulunan pek çok durumda canını ortaya koyarak fedakârca çalışan İtfaiye Personelimizle sabah kahvaltımızı birlikte yaptık. Sıcak karşılamaları, samimi sohbetleri ve ilçemizde gösterdikleri hizmetler için kendilerine teşekkür ediyorum. Yenişehir İtfaiye Müdürümüz Abdullah Çelik ve tüm İtfaiye personelimizin Allah yardımcısı olsun.” dedi.Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti