Aydın'dan öğrencilere hijyen paketi

Yenişehir 19 Ekim 2020 09:36
-A +A

ÖZEL HABER: ERTAN ADANA

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılının yüz yüze eğitimlere yeni sınıfların ilavesiyle bu hafta öğrenci sayısını arttıran eğitim kurumlarına Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın maske ve kolonyadan oluşan hijyen paketlerini dağıtarak destek verdi.

"BİZİM DE KATKIMIZ OLSUN İSTEDİK"

3000 adet hijyen paketinin dağıtıldığını ifade eden Belediye Başkanı Davut Aydın “Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Korona salgını sebebiyle kesintiye uğrayan yüz yüze eğitimlerin yeni normalde yeniden başlaması hepimizi memnun etti. Ancak bir yandan pandemi ile mücadele ederken diğer yandan normal hayata dönmek beraberinde başka sorumlulukları da getirdi. Bu sebeple okullarına, öğretmenlerine ve arkadaşlarına kavuşan yavrularımızın sağlıklı ve hijyenik bir şekilde eğitimlerine devam edebilmeleri için bizler de katkıda bulunmak istedik. " dedi.

"YENİ NESİLLERE ÖRNEK OLSUNLAR"

Geleceğimiz çocuklarımız olduğunu söyleyen Aydın, "İlçemizde yüz yüze eğitimlere başlayan 3000 öğrencimize 2 adet maske ve kolonyadan oluşan hijyen paketlerini hediye ettik. Sağlıklı ve huzurlu bir eğitim yılı olması temennisiyle tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. İnşallah nice başarılarıyla yeni nesillerimize örnek olurlar. ” dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti