Aydın “Üretken bir belediyeyiz”

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, altyapı çalışmaları devam eden Kıblepınar Mahallesi bağlantı yoluyla ilgili bir açıklama yaptı.

Yenişehir 8 Ağustos 2019 10:56
Aydın “Üretken bir belediyeyiz”
-A +A


Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın altyapı çalışmaları devam eden Kıblepınar Mahallesi bağlantı yoluyla ilgili bir açıklama yaptı.

Hedeflerinin, insan yaşamını kolaylaştırmak olduğunun altını çizen Aydın üretken belediyeciliğe örnek teşkil ettiklerini vurguladı.

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın gazetemize yaptığı açıklamada “Alt yapıyı ve üst yapıyı güzelleştirip, insanların yaşamlarını kolaylaştırmak için, üretken belediyeciliğinin örneğini bugün burada hep beraber yaşıyoruz. Bursa Büyükşehir Belediyemiz ile yaptığımız planlama neticesinde Kıblepınar mahallemizin bağlantı yolunun 5,5 km'lik kısmına sathi kaplama yapıyoruz. İnşallah bundan sonra da çalışmalarımızı hızlandırarak, millete hizmet etme adına, çaba sarf etmeye devam ediyoruz ve edeceğiz. Bu süre zarfında desteklerinden dolayı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a teşekkür ediyorum.” dedi.

Ertan Adana


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti