Aranmaz, Yenişehir’e veda ediyor

Yenişehir İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hakan Aranmaz’ın Antalya’ya tayini sebebi ile Aranmaz’a, Anadolu Gazeteciler Birliği ve Yenişehir Yörem Gazetesi veda ziyareti gerçekleştirdi.

Yenişehir 19 Eylül 2020 10:43
Aranmaz, Yenişehir’e veda ediyor
-A +A

ÖZEL HABER- KAAN KOÇAK

Yenişehir İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hakan Aranmaz, Anadolu Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Orhan Efe’yi ve Yenişehir Yörem Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mustafa Efe
’yi makamında kabul etti.

Ziyarette Aranmaz, görev süresi boyunca gazetecilerden çok destek gördüğünü ve uyumlu, verimli bir hizmet süresi geçirdiğini ve basın mensuplarına şükranlarını sunduğunu ifade etti.

Anadolu Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Orhan Efe, kamuoyunu bilgilendirme görevi yapan gazetecilerle uyumlu bir görev süresi geçiren Aranmaz’a yeni görev yerinde de artarak devam eden bir başarı dileğinde bulundu.

ARANMAZ’IN VEDA MESAJI
Yenişehir İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hakan Aranmaz, gazetemiz Yenişehir Yörem aracılığı ile Yenişehir halkına veda mesajında, “2016 yılından beri yürütmekte olduğum Yenişehir İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü görevimden Antalya iline tayin sebebi ile ayrılıyorum. Bu süreçte bana destek olan başta ilçe Kaymakamımız Suat Seyitoğlu’na ve Bursa il Tarım ve Orman Müdürümüz Hamit Aygül’e ve tüm yöneticilerim ve mesai arkadaşlarıma bu güzel ilçeye hizmet etmemde yardımcı oldukları için teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullandı.

Yenişehir tam anlamıyla bir tarım şehri olduğunu söyleyen Aranmaz, “Yenişehir’de tarımın ve hayvancılığın her çeşidi yapılmakta ve ilçe yaşamının ayrılmaz bir parçasıdır. Yenişehir’in ekonomisi yüzde 80 oranında tarıma dayalı olması hasebiyle çok önemli bir görev yürüttük ve elimizden geldiğince çiftçilerimize yardımcı olmaya çalıştık. Her zaman ne kadar önemli bir görev yaptığımın farkında idim, ayrıca çiftçi bilinç seviyesinin çok yüksek olması, beklentilerin çok yüksek olmasına rağmen güzel şehrin iyi yürekli ve çalışkan çiftçileri bizi bağrına bastı. Biz de bu vesile ile buradan tüm çiftçilerimize en içten selam ve saygılarımı sunuyorum. Bu süreçte bize destek veren tüm tarım paydaşlarına ve sivil toplum kuruluşlarına şükranlarımı sunuyorum. Sürç-ü lisan ettiysek af ola Allah’a emanet olun” dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Yenişehir
Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın  “İNŞAATLAR YÜKSELİYOR”

Yenişehir Belediye Başkanı…

09:35 - 23 Ekim 2020
Yenişehir
Yenişehir CHP İlçe Başkanı Ahmet Köse “BARAJ ZEHİR AKITIYOR”

Yenişehir CHP İlçe Başkanı…

09:26 - 22 Ekim 2020
Yenişehir
Göleç’ten Müftü Kavşak’a ziyaret

Göleç’ten Müftü Kavşak’a…

09:29 - 21 Ekim 2020
Yenişehir
İYİ Parti Yenişehir İlçe Başkanı Ercan Özel “AZERBAYCAN’IN YANINDAYIZ”

İYİ Parti Yenişehir İlçe…

09:30 - 21 Ekim 2020
Yenişehir
Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın: “MUHTARLAR DEVLETİN YERELDE GÖZÜ KULAĞI”

Yenişehir Belediye Başkanı…

09:27 - 20 Ekim 2020
Yenişehir
Aydın'dan öğrencilere hijyen paketi

Aydın'dan öğrencilere hijyen…

09:36 - 19 Ekim 2020
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti