Ara sokaklar da dezenfekte ediliyor

Koronavirüs tedbirleri kapsamında ilk günden bu yana çalışmalarını sürdüren İnegöl Belediyesi, şehrin ana arterleriyle birlikte ara sokaklarda da dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor.

Diğer İlçeler 13 Nisan 2020 13:17
Ara sokaklar da dezenfekte ediliyor
-A +A

Tüm dünyada etkisini gösteren koronavirüse karşı ülkemizde ciddi tedbirler alınmaya devam ediyor.

Gerek hükümet gerekse yerel yönetimler virüsle mücadele konusunda önemli adımlar atarken, İnegöl Belediyesi de ilk günden bu yana sıkı bir çalışma ortaya koyuyor.

1 AYDIR ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
Koronavirüsün ülkemizde de görülmesiyle öncelikle toplu kullanım alanlarından başlayarak tüm şehirde dezenfekte seferberliğinin startını veren İnegöl Belediyesi, 1 ayı aşkın süredir bu çalışmaları titizlikle sürdürüyor. 1065 kilometrekarelik alanda dezenfekte çalışması yapılmayan tek bir bölge kalmaksızın yapılan çalışmalarda, ara sokaklar dahi dezenfekte ediliyor.

ARA SOKAKLAR VE KIRSAL MAHALLELER DEZENFEKTE EDİLDİ
Dezenfekte çalışmalarında öncelik ana arterlere verilirken, caddelerdeki dezenfeksiyonun ardından ara sokaklarda da çalışmalara başlandı. Yapılan dezenfekte çalışmaları kapsamında hafta sonu ara sokaklar ile birlikte; Aile Sağlığı Merkezleri, Metal Sanayi Sokakları, Belediye Ek Hizmet Binaları ve kırsal mahalleler dezenfekte edildi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti