Anda ‘dan örnek davranış

Yenişehir 24 Mart 2020 11:21
Anda ‘dan örnek davranış
-A +A

Ebru ERGÜL/ÖZEL HABER
 
Koronavirüs salgını ülkemizde giriş yaptığı dönemden itibaren hızla yayılmaya devam ediyor. Sağlık bakanlığı ve bir çok kurum virüse karşı önlemlerini arttırmış durumda.
 
Vatandaşları bilinçlerdirme konusunda toplumumuz özellikle sosyal medya üzerinden büyük destek veriyor. Sivil toplum kuruluşları da ülkemizin bulunduğu bu durum karşısında kayıtsız kalmıyor.
Kurulduğu günden itibaren gündeme gelmiş bir çok kaybın bulunmasına,deprem arama kurtarma faaliyetleri, sosyal yardımlaşma gibi bir çok durumda desteğini toplumdan esirgemeyen Anda  Kardeşe Vefa Derneği Yenişehir temsilciliği  koronavirüsüne karşı halkı bilinçlendirmek adına broşür dağıttı.
 
Anda Yenişehir İlçe Başkanı Mehmet Sav, “ANDA olarak her zaman halkımızın hizmetindeyiz. Özellikle arama kurtarma konusunda uzmanlaşmış dünya tarafından tanınmış bir derneğiz. Ülkemizin de içinde bulunduğu bu zor günlerde Yenişehir Temsilciliği olarak ilçe halkımızın bilinçlenmesi için sokaklardayız. Covit 19 salgınına karşı ilçemizde evlere ve vatandaşlarımıza bilgilendirme broşür dağıtımı gerçekleştirdik.” açıklamasında bulundu. 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti