Altın Nesil Okulları arasında indirim anlaşması imzalandı

Memur-Sen Yenişehir İlçe Temsilciliği ile İnegöl'ün eğitim markası olan Altın Nesil Okulları arasında indirim anlaşması imzalandı.

Yenişehir 24 Ocak 2020 11:58
 Altın Nesil Okulları arasında indirim anlaşması imzalandı
-A +A

Memur-Sen Yenişehir İlçe Temsilciliği ile İnegöl'ün eğitim markası olan Altın Nesil Okulları arasında indirim anlaşması imzalandı. Memur-Sen Yenişehir İlçe Başkanı Hüseyin ACET ile Altın Nesil İlkokulu/Ortaokulu Serdar ACAR'ın imzaladığı protokolle Yenişehir Memur-Sen üyelerine yüzde 15 indirim yapılacağı belirtildi.
İnegöl'ün en köklü Özel Okulu olan Altın Nesil Okulları, bu yıl Yenişehirli öğrenci ve velilerine de sunduğu kayıt avantajları ile yeni eğitim-öğretim yılında pek çok öğrenciye indirimli kayıt ve ücretsiz servis imkanı sağlıyor. 
 
İmzalanan anlaşma ile ilgili değerlendirme yapan Altın Nesil İlkokulu/Ortaokulu Serdar ACAR, "Altın Nesil Okulları 25 yıldır İnegöl'ün eğitimine pek çok değer katmıştır ve katmaya da devam etmektedir. Yeni eğitim-öğretim yılından itibaren Yenişehirli öğrencilerimizi de ailemize katarak misyonumuzu gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz. Memur-sen Yenişehir İlçe Temsilciliği ile imzaladığımız protokol doğrultusunda sendika üyelerine %15 indirim imkanı sağlıyoruz. Bunun yanı sıra Yenişehir'den Inegöl'e gelen tüm öğrencilerimize ücretsiz servis avantajımız bulunmaktadır. Başarılı, kendine ve topluma faydalı, iyi insan olmayı hedefleyen öğrencilerle Altın Nesil Okullarının yılların emeğinden süzülen deneyimli eğitim kadrosunu buluşturuyoruz. Biz, okul olarak bilimsel projeler ve girişimcilik çalışmalarına, değerler ve duygu eğitimine ve nitelikli sınav hazırlığına önem vererek kendini ifade edebilen, okuyan, düşünen, analiz ve sentez yapabilen bireyler yetiştirmeye öncelik veriyoruz. Anaokulu, ilkokul, ortaokul, anadolu lisesi ve fen lisesi olarak eğitim-öğretim faaliyetlerine devam eden okulumuza hedefi olan tüm Yenişehirli öğrencilerimizi davet ediyoruz." diyerek kayıt avantajlarından bahsetti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Yenişehir
Kaymakam Seyitoğlu’na,İznik Kaymakamı Recai Karal’dan ziyaret

Kaymakam Seyitoğlu’na,İznik…

10:54 - 19 Eylül 2020
Yenişehir
Yenişehir İHH'dan;  Mülteci Kamplarına Yardım Tırı

Yenişehir İHH'dan; Mülteci…

09:21 - 18 Eylül 2020
Yenişehir
Vekil Işık’tan ziyaret

Vekil Işık’tan ziyaret

09:18 - 18 Eylül 2020
Yenişehir
YENİŞEHİR VE EĞİTİM

YENİŞEHİR VE EĞİTİM

09:20 - 17 Eylül 2020
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti