Alfatlı’dan Aktaş’a ziyaret

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yeminli Mali Müşavir Ekrem Alfatlı, Bursa Büyük Şehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret etti

Bursa 12 Ekim 2019 13:56
Alfatlı’dan Aktaş’a ziyaret
-A +A

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı Bursa’da ilk ziyaretini Bursa Büyük Şehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a yaparak fikir alışverişinde bulundu.

Alfatlı’ya BBP MKYK Üyesi Salih Uçak , Bursa İl Başkanı Mehmet Gebeş, BBP Nilüfer İlçe Başkanı Mustafa Aydın ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

Alfatlı, BBP Genel Başkan Yardımcı sıfatı ile ilk ziyareti Alinur Aktaş'a yaptıklarını belirterek, " Kendisini yaptığı çalışmalardan dolayı kutluyor ve başarılar diliyoruz. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin de selamlarını ilettik .BBP; kuruluş ve misyonu gereği, ilk kurulduğu günden bu yana, şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu önderliğinde ülkemizin birlik ve beraberliği noktasında üstüne düşeni hakkıyla yerine getirmiştir. Bundan sonra da yerine getirmeye devam edecektir, dedi

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu söyleyen Bursa Büyükşehir belediye Başkanı Alinur Aktaş, görüşmede sıcak gündeme dair istişare fırsatını bulduklarını ve BBP Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı ve teşkilatına başarılar dilediğini söyledi.

Alfatlı daha sonra İnegöl'de de bir dizi temaslarda bulundu. BBP heyeti Babasultan Köyünde medfun bulunan Anadolu' un manevi erenlerinden olan Geyikli Baba Hazretleri (Baba Sultan) türbesinde, Barış Pınarı Hareketine katılan Mehmetçikler için dua etti. Buradan hareket eden BBP Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı, kısa adı İMOS olan İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneğine gitti. Alfatlı, Dernek Başkanı Okan Güler tarafından karşılandı. Dernek Başkanı Okan Güler, BBP Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı'ya İnegöl Mobilya Sanayisi ile alakalı bilgi verdi.

Kaynak : İHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti