Aktaş ve ekibi bayramlaşma töreninde

Yenişehir Ziraat Odası Başkanı Sadi Aktaş ve yönetim kurulu üyeleri, siyasi partilerin bayramlaşma törenlerine katıldılar.

Yenişehir 6 Haziran 2019 15:17
Aktaş ve ekibi bayramlaşma töreninde
-A +A

Bayramlaşma töreninden sonra bir açıklama yapan Yenişehir Ziraat Odası Başkanı Sadi Aktaş: “Siyasi partilerle bayramlaşma törenine AK Parti ilçe binasında ilçe başkanımız Sayın Fikret Hatipoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Sayın Arif Eren, Belediye Başkanvekili Sayın Serhat Savcı, Muhtarlar Odası Dernek Başkanı Orhan Yıldız, Ziraat Odası Meclis Başkanımız Mehmet Arda, ziraat odası yönetim kurulu üyesi ve meclis üyesi arkadaşlarımızla birlikte çok sayıda muhtar arkadaşlarımızla katılım sağladık. Buradan ayrılarak daha sonra da CHP Yenişehir ilçe başkanlığına geçerek bayramlaşma törenine katılım sağladık”

Daha sonra çeşitli mahallelerde kutlanan Hıdırellez ve bayramlaşma etkinliklerine de katılan Başkan Aktaş bayramların önemine dikkat çekerek “ Dini ve milli bayramlarımız birlikteliğimizin pekişmesi açısından çok önemlidir. Ziraat Odası Başkanı olarak tüm Yenişehir halkının bayramını kutlar nice hayırlı bayramlar dilerim. Her zaman olduğu gibi bizler çiftçimizin bayramda da seyranda da, iyi günde de kötü günde de yanındayız. Allah birlik ve beraberliğimize zeval vermesin” dedi


Kaynak : Mustafa Efe

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti