Aktaş’tan Yılmaz’a ziyaret

Yenişehir Ziraat Odası Başkanı Sadi Aktaş Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İsmail Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Yenişehir 10 Mayıs 2019 17:09
Aktaş’tan Yılmaz’a ziyaret
-A +A

Önceki gün Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Süleyman Çelik ve Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu’ya birlikte Yolören ilköğretim okulu öğrencilerinin düzenlemiş olduğu TUBİTAK Fuarı’nın açılışını gerçekleştiren Yenişehir Ziraat Odası Başkanı Sadi Aktaş dün de Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İsmail Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
 
Oldukça samimi bir havada geçen ziyaret esnasında Yenişehirli çiftçilerin sorunları da masaya yatırıldı. Ziyaret sonrası gazetemize bir açıklama yapan Aktaş “Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sayın İsmail Yılmaz’ı makamında ziyaret ettik ve kendisiyle ilçemiz tarımı ve hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Sizlerinde bildiği gibi ilçemiz tarım ağrılıklı ekonomiye sahip bir ilçe ve bizlerde ilçemizin tarım ve hayvancılık konusunda ilerlemesi için çalışmalar yapan bir odayız.  Elimizden geldiğince bu tür ziyaretlerle bir yandan ziraat odası olarak çiftçimizin dertlerini nasıl çözeriz diye düşünürken bir yandan da ekonomimize daha fazla nasıl katkı sağlarız diye planlar yapıyoruz. Bu bağlamda kıymetli genel sekreterimizi de ziyaret ettik. Yenişehirli üreticinin selamlarını ilettik. “dedi
 

Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İsmail Yılmaz da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yenişehir Ziraat Odası’na ve Yenişehirlilere kapılarının her zaman açık olduğunu belirtti.

Kaynak : RECEP AYDIN

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti