Ak Parti’de he zaman ‘Ahde Vefa’ vardır”

Ak Parti Bursa Milletvekili, Av. Vildan Yılmaz Gürel, Ak Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tarafından geçmiş dönemde görev yapmış ilçe başkanları için kaleme aldığı teşekkür mektuplarını Yenişehir Ak Parti eski ilçe başkanlarına iletti.

Yenişehir 19 Şubat 2020 11:02
Ak Parti’de he zaman ‘Ahde Vefa’ vardır”
-A +A

BELKIZ EFE / ÖZEL HABER 

Vekil Gürel, Yenişehir Ak Parti Kurucu İlçe Başkanı, Yenişehir Eski Belediye Başkanı ve Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Hamdi Cingil’i
,  geçmiş dönem Yenişehir Ak Parti İlçe Başkanı olarak görev almış Zekai Dündar, Nazif Tuna, Adnan Kamıl’ı İl Başkan yardımcısı Gökhan Yıldız ve Yenişehir İlçe Başkanı Fikret Hatipoğlu ile beraber ziyaret ederek Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşekkür mektubunu iletti.

AK Parti Bursa Milletvekili Av. Vildan Yılmaz Gürel ziyaretleri sonrasında yaptığı açıklamada, “Geçmiş dönemde büyük bir fedakarlıkla görev yapmış, Bursa’mıza ve partimize çok büyük hizmetler vermiş, partimizin ilçe başkanlığını yapan değerli dava arkadaşlarımızla bir araya geldik.  İlçe başkanlarımızın her biri bizim nazarımızda çok kıymetli ve değerlidir. AK Parti’de her zaman ahde vefa vardır. İlçe Başkanlarımız bizim başımızın tacıdır. Manevi destekleriniz gücümüze güç katıyor. Şimdi daha derin bir coşkuyla irtibatı ve dayanışmayı yeniden tesis etmenin zamanı diyerek kuruluşundan bu yana ilçe başkanlıklarımızı yapan dava arkadaşlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün bu birlik ve beraberliğimizle, bu dava şuurunun, duruşunun ve samimiyetinin en güzel atmosferini yaşıyoruz. Hepimizin ortak temennisi partimizi, Bursamızı ve ülkemizi daha güçlü hale getirmektir. Tüm Bursa genelinde birlik ve beraberliğimizin verdiği güç ile yine önemli başarıları elde edeceğimize inancım tamdır.  Bizler Ak Parti’nin milletin gönlündeki parti olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle şehrimiz ve ülkemiz için çalışıyoruz. Ak Parti kadrolarımızda yer alan herkes teşkilat geleneğimizin tozunu yutarak ülkemiz, milletimiz için en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindedir. Partimizin kurulduğu günden bugüne kadar görev yapan tüm parti neferlerimize teşekkür ediyorum.  Allah’ın izniyle bu birlik ve beraberliği korudukça hiçbir güç bizi durduramaz” dedi.

Kaynak : BELKIZ EFE

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti