30 yıl sonra bir araya gelen mezunlar, öğretmenleriyle birlikte klip çekti

Bursa’nın en köklü liselerinden biri olan Bursa Kız Lisesi öğrencileri, 30 yıl sonra bir araya geldi. Mezun olmalarının 30. yılı anısına "BKL 87 Vefa" adını verdikleri projede öğretmenleri bir araya gelen öğrenciler, hep birlikte eski günleri yâd etti. Stüdyoya giren mezunlar seslendirdiği dostluk, barış ve sevgi temalı şarkılara bir de klip çekti.

Bursa 28 Mayıs 2018 17:06
30 yıl sonra bir araya gelen mezunlar, öğretmenleriyle birlikte klip çekti
-A +A

Esra Mütevelli'nin hayali ile başlayıp mezun olduğu okulda İngilizce öğretmeni olarak görev yapan İlknur Çetin Karaaslan’nın eski öğretmenlere ulaşmasıyla öğrenciler öğretmenleriyle bir araya geldi. 30 yıl aradan sonra okul bahçesinde toplanan öğrenciler İstiklal Marşı'nı okudu, sınıflarına girerek, sıralarına oturmanın heyecanını yaşadı.Etkinliğe eski öğretmenlerden Münevver ve Muzaffer Kamadan, Birsen Erdağ, Mehmet ve Şerife Şenol, Tansel Cumbul, Nevzat Güngörür, Zeki Çubuk, İbrahim Tutgaç, Mustafa Alkan, Cevat Ünel, Neşe Ayvaz ve Zerrin Tığlıoğlu eşlik ederken, hem müzisyen hem doktor olan sınıf arkadaşları Özlem Kaya’nın stüdyosuna girerek seslendirdikleri şarkılara klip çekti.
Mezunlar kendi aralarında topladıkları Bin 987 lirayı burslu liseli kızlara bağışlarken, sosyal medyada yayınlanan klip büyük beğeni gördü.


Kaynak : İHA

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti