“Önce ahlak ve maneviyat”

Yeniden Refah Partisi Yenişehir İlçe Teşkilatı yaptığı kongrenin ardından ilçe başkanı Ümit Yılgın’la yola devam ediyor.

Yenişehir 17 Mart 2019 18:05
 “Önce ahlak ve maneviyat”
-A +A


Geçtiğimiz günlerde Yenişehir Belediyesi Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’nde yapılan kongreye tek liste ile giren Yeniden Refah Partisi Yenişehir İlçe Teşkilatı’nda Kurucu İlçe Başkanı Ümit Yılgın yeniden başkan seçildi.

Yılgın yaptığı konuşmada   ”Bugün tarihi bir gün. Bugün genel başkanımızdan sandık temsilcimize kadar ana teşkilat, kadın kolları, gençlik kolları ve diğer milli görüşçü kuruluşları ile büyük bir aşk ve heyecanla yola çıkıyoruz” dedi.

Adaletin önemine dikkat çeken Yeniden Refah Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Ümit Yılgın söyle sürdürdü “Yeryüzünde hakkın ve adaletin tesisi için, zulümlerin tamamen ortadan kalkması için mücadele eden milli görüş fikriyatından hissedar olup Yeniden Refah Partisi’nin bir mensubu olmaktan dolayı ne kadar şükretsek azdır. Çünkü bu dava önce ahlak ve maneviyat davasıdır. Çünkü bu dava adil düzen davasıdır. Çünkü bu dava tahakküm ve sömürüye karşıdır. Çünkü bu dava materyalist değil manevi ve ahlaki temelli bir eğitimi esas alır, çünkü bu dava zalimlere işbirlikçi değil onlarla birlikte değil mazlumların ve yenilenlerin yanındadır.”

Kongre sonunda yeniden başkanlığa seçilen Yılgın “Yaşanabilir bir Türkiye,  yeniden büyük bir Türkiye ve yeni bir dünya için büyük adımların başlangıcı olan ilk kongremizi gerçekleştirdik. Sonuçların hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.


Kaynak : Ebru ERGÜL

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti