‘O okursa dünya değişir’

Yenişehir’de gerçekleştirdikleri sosyal projelerle kamuoyunun takdirini kazanan Yenişehir Beşiktaşlılar Derneği yeni bir projeye imza attılar.

Yenişehir 12 Eylül 2019 11:54
‘O okursa dünya değişir’
-A +A


Yenişehir’de gerçekleştirdikleri sosyal projelerle kamuoyunun takdirini kazanan Yenişehir Beşiktaşlılar Derneği yeni bir projeye imza attılar.
Dernek yönetimi ve üyelerin katkıları ile yeni eğitim öğretim döneminin başladığı ilk günlerde ekonomik durumu iyi olmayan öğrencileri kırtasiye yardımında bulunuldu. Yenişehir Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Taner İtak, dernek olarak Yenişehir’de birçok ilki gerçekleştirdiklerini belirterek, ‘Yaptığımız sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledik. 2019-2020 eğitim öğretim yılının başladığı bu ilk günlerde ekonomik durumu iyi olmayan öğrencilerimize kırtasiye yardımında bulunduk. “O okursa dünya değişir” isimli kampanyamızda ilçemizdeki ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin kırtasiye hediye çeklerini değerli okul müdürlerimize teslim ettik. İnsana, doğaya ve Büyük Beşiktaş’ımıza katkılarımız her zaman devam edecektir. İyi ki Beşiktaşlıyız’ dedi.
Yardımları okul müdürlerine teslim ettiklerini de belirten İtak, ‘Amacımız kimseyi rencide etmek değil. Bu işi şov için yapmadık. Okullardaki öğrencilerin durumlarını en iyi müdürleri bilir. Bundan sonrası müdürlerimize kalmış. Öğrencileri tespit edip yardımları vermek onların işi. Bu vesile ile kampanyamıza destek olan bütün yönetim kurulu ve üye arkadaşlarımla teşekkür ediyorum’ dedi.
Ertan Adana

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti