“Mahallemizin emrindeyiz”

Yenişehir 26 Mart 2020 10:44
“Mahallemizin emrindeyiz”
-A +A

Belkız Efe/Özel Haber
 
Yenigün Mahallesi Muhtarı Basri Açar, “Son günlerde ülkemizi kasıp kavuran koronavirüs sebebiyle 65 yaş üstü vatandaşlarımızın sokağa çıkması sınırlandırıldı. Bizde muhtarlık olarak ihtiyaçlarını evlerine giderek gideriyoruz” dedi.
 
Bu hususta aldığı önlemlerden bahseden Basri Açar:’’ Sokağa çıkma sınırlandırması getirilen yaşlılarımızın ihtiyaçlarının giderilmesi gerektiğini ve bu anlamda benim ve azalarımın üzerine düşen görevleri eksiksiz yerine getireceğimizin teminatını veriyoruz. Ben ve ekibim Yenigün Mahallesi büyüklerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için sosyal medya hesabımızdan da duyuruda bulunduk. Benimle birlikte görev yapan azalarımızda dahil olmak üzere bizlere günün dilediğiniz saatlerinde ulaşabilirsiniz’’. İfadelerini kullandı

  ‘’ BİZ BUGÜNLER İÇİN SEÇİLDİK’’
 
Yenigün  Mahallesinde ikamet eden 65 yaş üstü vatandaşlarımızın sokağa çıkma sınırlandırılması ile ilgili duyarlı davranışları için bir kez daha teşekkür eden Basri Açar’’ Bu olaylar çerçevesinde dışarı çıkamayan Yenigün Mahalleli yaşlılarının elektrik, su, doğalgaz faturalarını ödeme konusunda hatta bir ekmek dahi olsa bizlere ulaştıkları takdirde düşünmeksizin isteklerini yerine getireceğiz çünkü biz bugünler için seçildik.’’  dedi. 

 ‘’SORUMLULUĞUMUZ BÜYÜK’’
 
Yenişehir’in en büyük mahallesi olan Yenigün Mahallesi yirmi bin nüfusa ev sahipliği yapmaktadır. Bu değerli mahallemizin muhtarlık görevi ne mutlu ki bana emanet edildi. Herkes bulunduğu yeri doldurmalı, aldığı görevi layıkıyla yerine getirmeli ve herkes taşın altına elini sokmalı, sorumluluğuz büyük. Biz yaralı parmağa merhem olmaya geldik elimizden geleni yapmaktan asla kaçınmayacağız. Açıklamasında bulundu.
 
BİR HAYIR DUASI YETER
 
Basri Açar:’’Ülkece geçirdiğimiz bu zor günlerin üstesinden elbette ki geleceğiz inancımız ve tedbirimiz tam. Biz üzerimize düşen bütün görevleri yapmaya hazırız. Kapımız her zaman açık ekibimizin dışında sizlere daha iyi ve eksiksiz hizmet verebilmek adına yanımızda bir adet personel görevlendirdik. Bizlere ulaşabileceğiniz her türlü telefon numarası sosyal medyamızda mevcut. Vatandaşımızın yardım çağrıları hiçbir zaman yanıtsız kalmayacaktır. Yenigün Mahallesinde bulunan bütün vatandaşlarımızın ve en önemlisi de bu süreçte sokağa çıkma sınırlandırılması getirilen yaşlılarımızın içleri rahat olsun onların bir hayır duası yeter, biz hizmet için buradayız.’’ diyerek Yenigün Mahallesi sakinlerine saygı ve selamlarını iletti.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti