"HAZİRAN GÜNEŞ'İ 'İYİ' GELECEK"

İYİ Parti Bursa 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Mine Ezim Parlar, seçim çalışmalarını yürüttüğü İnegöl'den önemli mesajlar verdi. Parlar, 24 Haziran'ın Türkiye için bir dönüm noktası olacağına işaret etti.

Diğer İlçeler 17 Mayıs 2018 14:41
"HAZİRAN GÜNEŞ'İ 'İYİ' GELECEK"
-A +A


İYİ Parti Bursa 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Mine Ezim Parlar, ilçede yürüttüğü seçim çalışmaları ile dikkat çekiyor. Seçimler öncesinde yoğun bir çalışma dönemi gerçekleştirdiklerini ifade eden Parlar, "Kısa sürede bir çok vatandaşımızın sorunlarına kulak verdik. Onlardan aldığımız güçle de bu sorunların ortadan kaldırılması için zorlu göreve talip olduk. Tabii ki bu iş güçlü bir ekibin, iyi bir teşkilatlanmanın sonucunda gerçeğe dönüşecek. Bizlerde bunun bilincinde gece gündüz demeden yoğun bir mesai harcıyoruz. İnanıyorum ki 24 Haziran'da tüm Türkiye'de yeni bir güneş doğacak ve o güneş herkese 'İYİ' gelecek. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.'GERÇEKTEN UYANACAĞIZ'

Tüm çalışmalar boyunca halkın olumlu tepkilerini net bir şekilde gördüklerini ifade eden Parlar, "Öncelikle halkımıza teşekkür etmeliyiz. İnanılmaz güzel dönüşler almaktayız. Bu durum 24 Haziran'da sandığa da sirayet edecektir" dedi. Ülkede yaşanan sıkıntıların temelinde ekonominin yer aldığını vurgulayan Parlar, "16 yıllık saltanat dönemi artık son günlerini yaşamakta. Bugün işvereninden, işçisine, memurundan, emeklisine, çiftçisinden, üreticisine her kesim ağırlaşan ekonomik koşulların altında adeta ezilmektedir. Her yeni güne yeni zamlarla uyanan Türkiye, inanıyorum ki 24 Haziran'da doğacak güneşle gerçekten uyanacaktır" dedi.     
'16 YILLIK KABUS BİTECEK'

'Yaşanan sıkıntıların sadece ekonomik alanda özetlemek' hata olur diyen Parlar, "Maalesef ki, eğitimden, sağlığa, tarımdan, sanata kadar her alanda 16 yıl boyunca büyük bir erozyon yaşadık. Bu kötü izleri yok etmek için göreve talibiz. Tabii ki burada en büyük gücümüz kuşkusuz bizlere teveccüh gösteren halkımız olacaktır. Ortak akılla sorunların çözümünü sağlayacağız. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız sayın Meral Akşener hanımın vizyon ve misyonuna uygun hareket ederek hep birlikte Türkiye'nin kabustan uyanmasını sağlayacağız" diye konuştu. Son olarak tüm müslüman aleminin Ramazan Ayı'nı kutlayan Parlar, "Ramazan ayının, tüm müslüman alemine, ülkemize, evlerimize bereket, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum. Ancak bugün Kudüs'ün durumu ve Orta Doğu'da yaşananlar hepimizi derinden sarsmakta. Allah orada ki müslüman kardeşlerimizin yardımcısı olsun. Dualarımız onların için" diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak : HABER MERKEZİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Anahtar Kelimeler : bursa, inegöl, iyi parti, ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti