‘EĞİTİMDE OLDU BİTTİ OLMAZ’

Yenişehir’de göreve başladığı günden bu yana eğitime yaptığı desteklerle adından söz ettiren Kaymakam Suat Seyitoğlu, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da okul ziyaretlerini sürdürüyor.

Yenişehir 23 Ekim 2019 09:19
‘EĞİTİMDE OLDU BİTTİ OLMAZ’
-A +A

Ebru ERGÜL/ÖZEL
 

İlçe Milli Eğitim müdürü Musa Ayaz ile birlikte  önceki gün Tahirağa İlkokulu’nu ziyaret eden Kaymakam Suat Seyitoğlu, Tahirağa Müdürü Aşır Ovalı ile birlikte sınıfları ziyaret etti öğrencilerle sohbet ederek, onlarla yakından ilgilendi ve öğrencilerin ihtiyaç ve istekleri konusunda bilgi aldı.
Öğrenci ziyaretlerinden sonra öğretmenlerle de bir araya gelen Suat Seyitoğlu, eğitimin asla oldu bittiye getirilmemesini istedi. 
 
 
Kaymakam Seyitoğlu, ‘Bizim için eğitim olmazsa olmazların en başında geliyor. Bu nedenle sık sık tüm okullarımızı ziyaret edip sorunları yerinde tespit ediyoruz. Öğrencilerle görüşüp onların bizlerden beklentilerini dinliyoruz. Siz öğretmenlerimizle bir araya gelip ihtiyaçlarınızı tespit ediyoruz. Elde ettiğimiz bu sıkıntıları mamaya yatırıp çareler arıyoruz. Bu ziyaretlerin faydalarını görüyoruz. İnşallah sorunlarından tamamen arınmış bir eğitim olanağı sunmak için biz elimizden geleni yapıyoruz. Bizlerin destekleri ve siz öğretmenlerimizin gayretleri ile sorunları çözmeye çalışıyoruz’ dedi. Kaymakam Suat Seyitoğlu ayrıca öğretmenlerden öğrencilerin kişisel beceri ve hünerlerini tespit etme konusunda da dikkatli olmalarını istedi. 
 
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti