"CHP, hizmet etmeyi bizden öğrensin"

Yenişehir 19 Ekim 2020 09:36
 "CHP, hizmet etmeyi bizden öğrensin"
-A +A

EBRU ERGÜL/ ÖZEL HABER

Cumhur İttifakı Bursa Yenişehir İlçe Başkanlarından Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanına sert cevap. AK Parti ve MHP ilçe Başkanları, "Boş işlerle uğraşacak vaktimiz yok, hizmetin nasıl yapıldığını bizden öğrensinler" dediler.
 
Geçtiğimiz günlerde gazetemize CHP Yenişehir ilçe Başkanı Ahmet Köse'nin yaptığı hizmetleri eleştiren açıklamasına cevap veren ilçe başkanlarından sert cevap geldi.
 
"DEDİKODUYA AYIRACAK VAKTİMİZ YOK"
 
Konuyla ilgili açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Arif  Eren, "Biz hizmet için geldik. Halkımızın emrindeyiz boş dedikodulara zaman ayıracak vaktimiz zamanız yok. Cumhur ittifakı ile ortak ve uyumlu bir şekilde Belediye başkanımızın yanında en iyi hizmeti yapmak için buradayız" dedi. AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Fikret Hatipoğlu, "Bu memlekete hizmet etmek bizim asli görevimizdir. Dedikoduya ayıracak vaktimiz yok, o yüzden hizmeti biz yaparız diğer arkadaşlar izlesinler öğrensinler" diye konuştu.
 
"YENİŞEHİR'İN HAYALLERİ BİZİM DÖNEMİMİZDE GERÇEK OLDU"
 
Geçtiğimiz dönemlerde AK Parti ilçe Başkanlığı görevinde bulunan Nazif Tuna da, " İlçemiz yeni bir vizyon kazanarak ilçemizin kuzey tarafında sağlıklı bir şehirleşme yaşandı. Yenişehir hayallerini bir bir yaşadı.  Daha saymakla bitmeyen hizmetlerimizi görmeyen Cumhuriyet Halk Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Köse'yi, kendisini Türk hekimlerine emanet ederek göz doktoruna gitmesini tavsiye ediyorum" ifadelerini kullanarak eleştirilerde" bulunmuştu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti