"CANLARI PAHASINA ÇALIŞIYORLAR"

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, Milliyetçi Hareket Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Arif Eren, ve Ak Parti Yenişehir İlçe Başkanı Fikret Hatipoğlu Bursa İl Sağlık Müdürlüğüne atanan Dr. Fevzi Yavuzyılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Yenişehir 21 Kasım 2020 09:25
"CANLARI PAHASINA ÇALIŞIYORLAR"
-A +A

ÖZEL HABER- MUSTAFA EFE

"EMEKLERİ ÇOK BÜYÜK"
Koronavirüse  karşı büyük bir fedakârlık gösteren sağlık çalışanlarının emeklerinin sonsuz olduğundan söz eden Başkan Aydın; "Bursa İl Sağlık Müdürlüğüne atanan Dr. Fevzi Yavuzyılmaz'a nezaket ziyareti gerçekleştirerek görevinde başarılar diledik.  Şehrimizin sağlık alanında en verimli şekilde çalışacağına yürekten inanıyorum. Allah utandırmasın. Sağlık çalışanlarımız soluksuz, canları pahasına çalışıyorlar. Hepimizin üzerinde emekleri çok büyük. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, sağlık çalışanlarının toplu taşıma araçlarını ücretsiz kullanması için karar aldıklarını duyurmuştu. Takdir ediyoruz. Sağlık çalışanlarına yönelik olarak yapılacak her türlü çalışma veya projeye destek vermeye 'Yenişehir' olarak hazırız. Toplumun sağlığı için mücadele eden, evlerinden, ailelerinden, çocuklarından uzak kalan tüm sağlık çalışanlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun " dedi.

"BOYNUMUZ BÜKÜK"
MHP Yenişehir İlçe Başkanı Arif Eren; "Bursa İl Sağlık Müdürümüze görevinde başarılar diliyorum. Sorumlulukları çok büyük. Böyle bir dönemde büyük bir özveri ile çalışıyorlar. Arkalarında sevdiklerini bırakıp bıkmadan çalışıyorlar. Haklarını ödeyemeyiz. Sağlıkçılarımıza yapılan saldırıları şiddetle kınıyorum. Şiddetin her türlüsüne karşıyız, böyle bir zamanda bizim için gecesini gündüzüne katıp çalışan sağlıkçılarımıza karşı boynumuz bükük." ifadelerini kullandı.

"ŞİFALI ELLERE MİNNETİMİZ ARTMALI"
AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Fikret Hatipoğlu; " Tüm dünyayı saran Covid-19 salgını sebebiyle sağlık çalışanları canlarını hiçe sayıyor. Kurallara harfi harfine uymalıyız. Hastaların gözlerine bakıp, yüreklerini okşayan şifalı ellere karşı sevgimizi, minnetimizi kurallara uyarak tevazü ile gösterelim. Bursa İl Sağlık Müdürlüğüne atanan DR. Fevzi Yavuzyılmaz'ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledik. Rabbim işlerini kolaylaştırsın." şeklinde konuştu.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti