Erzurum-Yakutiye'de 4+1 mesken icradan satılık(çoklu)

Güncel 27 Ekim 2022 15:44
Videoyu Aç Erzurum-Yakutiye'de 4+1 mesken icradan satılık(çoklu)
A
a

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, Erzurum-Yakutiye'de 4+1 mesken icradan satılık(çoklu)

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri Erzurum İl, Yakutiye İlçe, GEZ Mahalle/Köy, Keçiler Pınarı Mevkii, 716 Ada, 152 Parsel, 8 Nolu Bağımsız Bölüm Borç konusu taşınmaz 8 katlı yapının 2. katında bulunmaktadır. 4 oda, 1 salonu bulunmaktadır. 1 adet balkonu, 1 mutfak, 1 WC, 1 banyo ve 1 holden oluşmaktadır. Tabanı ahşap laminant ile kaplı, ıslak zeminleri seramik, duvarları sıva ile kaplı, kartonpiyerli ve kaloriferlidir. Otoparkı bulunmaktadır. Dış pencere doğramaları pvs doğrama yapılmıştır. Apartmanın çatı malzemesi galvanizli oluklu sac malzeme ile kaplıdır.
Taşınmazın bakımlı , satılabilir, yaşına göre yıllık periyodik bakımları yapılmıştır. Taşınmazın bulunduğu yapı 4. sınıf A grubu yapılar statüsünde değerlendirilmiştir. Taşınmazın brüt alanı 160 m2, net alanı ise 136 m2dir.yaklaşık 5-10 yıllık yapıdır ve yapı özellikleri de dikkate alınarak %5 yıpranma payı vardır. Güney-Batı cepheli olan bir dairedir. 1/1000 lik uygulama imar planı içerisinde olup mevcut imar durumuna göre 8 katlı konut alanı içerisinde kalmaktadır. Lüks yapı sınıfında değildir.
Adresi Erzurum İli, Yakutiye İlçesi, Lalapaşa Mah., Miraç Sokak, Dış Kapı No:1, Kat:2,Daire:8 Yakutiye / ERZURUM
Yüzölçümü 136 m2

İLANIN DEVAMI VE DETAYLARI İÇİN TIKLA!
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat