Bursa Büyükşehir Belediyesi Site Üstü

e-Twinning en iyi proje ödülleri sahiplerini buldu

Bursa 30 Ağustos 2021 12:47
Videoyu Aç e-Twinning en iyi proje ödülleri sahiplerini buldu
A
a

Bursa’da, 2020 yılı e-Twinning faaliyetleri kapsamında hazırladıkları projelerle en iyi proje ödülüne lâyık görülen öğretmenler, ödüllerini İl Millî Eğitim Müdürü Bülent Altıntaş’ın elinden aldı.

Törene İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Metin Sezer, Şube Müdürü Müştak Gencer ve öğretmenler katıldı. Bülent Altıntaş, “2023 eğitim vizyon belgesinde, öğrencilerimize 21. yüzyıl becerilerini elde etmelerini sağlayacak çalışmalara önem veriyoruz. E-Twinning projeleri bakanlığımızın ve müdürlüğümüzün hassasiyet ve takibiyle devam ettirilmektedir. Bu kapsamda ödüle lâyık görülen projelerde emeği geçenleri tebrik ediyorum” dedi.

Bursa’da Cumalıkızık Ortaokulu öğretmeni Selay Özkaya ve Salih Şeramet Ortaokulu öğretmeni Rukiye Dengiz, English Beyond Ability (EBA) projesi ile EBA kategorisinde; İMKB Gürsu Anadolu Lisesi öğretmeni Gülten Tanık ise Corona Diaries-Korona Günlükleri projesi ile 16-19 yaş kategorisinde en iyi proje ödülüne lâyık görüldüler.

Mudanya Ahmet Rüştü Anadolu Lisesi Öğretmeni Deniz Şengül ile e-Twinning Türkiye faaliyetinin eğitim, iletişim, işbirliği ve yaygınlaştırma çalışmalarına yönelik 2020 yılı içerisinde göstermiş olduğu üstün gayretten ötürü teşekkür belgesine lâyık görüldü.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı