DEVA Partisi Bursa İl Başkanı Serkan Özgöz: "VATANDAŞIMIZ MUTLU DEĞİL"

Yenişehir 28 Nisan 2022 14:51
Videoyu Aç DEVA Partisi Bursa İl Başkanı Serkan Özgöz: "VATANDAŞIMIZ MUTLU DEĞİL"
A
a

DEVA Partisi Bursa İl Başkanlığı Ramazan Ayı Etkinliklerini Yenişehir'de sürdürdü.

DEVA Partisi Bursa İl Teşkilatı, ramazan ayı etkinliklerini sürdürüyor. Bursa İl Başkanı Serkan Özgöz ve yönetim kurulu üyeleri önceki gün Yenişehir'e gelerek Hatuniye Camisi karşısında lokma ikramı yaptı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan İl Başkanı Serkan Özgöz ve İlçe Başkanı Çetin Şen, partinin çalışmalarını anlattılar.
Ramazan boyunca her gün gerçekleştirilen etkinliklerde vatandaşlarının dertlerini dinleyerek, deva olacak çözüm önerilerini dile getirdiklerini söyleyen Özgöz, "DEVA Partisi olarak Bursa teşkilatları aynı zamanda katıldığımız sivil toplum kuruluşları tarafından düzenlenen programlar ve farklı mahallelerde yaptığımız ziyaretlerle Bursa halkı ile iç içe, gönül gönüle çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

Özgöz açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Yapılan ziyaretler ve etkinliklerde Genel Başkanımız Ali Babacan ve partiye olan teveccüh bizlere güç veriyor. Mübarek ramazan ayının bereketini, coşkusunu paylaşmak ve yaşatmak amacıyla Bursa ile buluşacağımız etkinlikler organize ettik. Bu organizasyonları da tüm teşkilat mensuplarımız ile birlikte gerçekleştirerek her an sahada vatandaşlarımızın dertlerine kulak vererek, çözüm önerilerimizi anlatarak icra ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de 'Bursa'nın DEVA'sı her gün sahada!' sloganıyla çalışmalarımızı sürdürecek, bugün olduğu gibi yarın da hemşehrilerimizle bir arada olacağız. Bu vesile ile tekrar tüm hemşehrilerimizin sağlık, bereket huzur içinde bu mübarek ayı geçirmelerini diliyorum."
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat