Bursa'da medreseye dadanan hırsızlara 'Gece Kartalları' operasyonu

Bursa 11 Ekim 2022 15:46
Videoyu Aç Bursa'da medreseye dadanan hırsızlara 'Gece Kartalları' operasyonu
A
a

Bursa'da bir medresenin kurşun levhalarını çalan hırsızlar gece kartalları tarafından yakalanırken, bir evden plazma çalan hırsız 5 saat sonra yakalandı.

Bursa'nın merkez Yıldırım ilçesi Hocataşkın Mahallesinde bulunan Beyazıt Paşa Medresesinin kurşun kaplama çatı levhalarını çalan hırsızlara karşı gece kartalları önlem aldı. Medresenin etrafında pusuya yatan ekipler hırsızların tekrar gelip levaları sökmeye çalıştığı sırada Ş.A. ve B.D.'yi suç üstü yakalayarak gözaltına aldı. Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından teslim alınan ve emniyetteki işlemeleri tamamlanan şüpheliler daha sonra adliyeye sevk edildi.

Plazmayı çalarken güvenlik kamerasına yakalandı
Bursa'nın merkez Yıldırım ilçesi Arabayatağı Mahallesi Kaynar Sokakta bulunan apartmanda daireye giren hırsız plazmayı çalarak gözden kayboldu. Ev sahibinin ihbarı üzerine olay yerine sevk edilen Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri şüpheli Ö.S.'yi 5 saat sonra yakalayarak gözaltına aldı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüpheli daha sonra adliyeye sevk edildi.
Çalıntı olan plazma ise sahibine teslim edildi.
1000
icon
Yrm 12 Ekim 2022 20:40

Afla da salmasalar bari

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat