Bursa Büyükşehir Belediyesi Site Üstü

Bilgi Evleri’nde yeni dönem başlıyor

Eğitim 10 Eylül 2021 17:46
Videoyu Aç Bilgi Evleri’nde yeni dönem başlıyor
A
a

Osmangazi Belediyesi bünyesindeki “Bilgi Evleri”, birbirinden farklı eğitim programıyla yüzlerce öğrenciye hizmet vermeye hazırlanıyor. Atölye çalışmaları 20 Eylül Pazartesi günü başlayacak.

Osmangazi Belediyesi tarafından “geleceği şansa bırakmamak” şiârıyla hayata geçirilen Bilgi Evleri’nde çocuk ve gençlerin eğitimine destek veriliyor. Hüdavendigâr ve Emek Bilgi Evi’nde eğitim gören yüzlerce öğrenci, özgüveni yüksek fertler olarak sevgiyle yarınlara hazırlanıyor. Merkez, zengin kütüphanesi ve ders çalışma salonlarıyla da dikkat çekiyor.

Sosyal hayatın gelişimine katkı sağlayarak kültürel faaliyet alanları oluşturan Bilgi Evleri’nin kış dönemi boyunca öğrencileri beklediğini belirten Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Belediye olarak çocuklarımızın ve gençlerimizin gelişimine katkı sağlayacak projeler ortaya koyuyoruz. Geleceğimizin teminatı, güçlü Türkiye’mizin mimarı olacak evlatlarımızın daha iyi eğitim almaları için elimizden gelen bütün desteği veriyoruz. Bilgi Evleri’nden faydalanmak isteyen öğrencilerimiz, 13 Eylüle kadar Osmangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün sosyal medya hesaplarından online başvuru yapabilirler” dedi.
Başkan Dündar, ücretsiz olarak gerçekleştirilen kurslardan 8 ile 28 yaş grubu öğrencilerin faydalanabileceğini belirtti.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı