Bursa Büyükşehir Belediyesi Site Üstü

Belediyeye ait benzinlik, yenilenmiş yüzüyle hizmete girdi

Bursa 23 Mart 2021 11:13
Videoyu Aç Belediyeye ait benzinlik, yenilenmiş yüzüyle hizmete girdi
A
a

Karacabey-Bursa yolundaki belediyeye ait benzin istasyonu yenilendi.

Karacabey Belediyesi’ne ait benzin istasyonu, teknik ömrünü doldurmasının ardından geniş çaplı tadilata girmişti. Hizmet akışı durmadan başlanan çalışmalar ile istasyon daha modern ve kullanışlı hâle getirildi.
Başkan Ali Özkan yaptığı açıklamada, hizmetini aksatmadan süren çalışmalar neticesinde, istasyonun modern ve pratik bir şekilde faaliyete başladığını duyurdu.
Özkan, “Halkımıza daha iyi hizmet vermek için her alanda modernizasyon çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda hem belediye araçlarımızın hem de vatandaşlarımızın kullandığı bu yakıt istasyonunda sürdürdüğümüz çalışmalar sona erdi ve istasyon modern bir hâl alarak, hizmetine kaldığı yerden devam ediyor. Günümüz şartlarına yakışan bir düzenlemenin ardından hizmet binamızın içinde, personel odasında, markette ve lavabolarda tüm bölümler yenilenerek, modern bir görünüme kavuşturuldu. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.
Öte yandan, geçtiğimiz yıl ihalesi yeniden yapılan akaryakıt istasyonu tekrar aynı firmada kalırken, Başkan Ali Özkan bu ihalenin Karacabey Belediyesi açısından yüzde 95 daha kârlı bir şekilde sonuçlandığını ifade etmişti.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı