Bursa Büyükşehir Belediyesi Site Üstü

BELEDİYE YAPIYOR MAGANDA YIKIYOR

Yenişehir 21 Nisan 2021 12:21
Videoyu Aç BELEDİYE YAPIYOR MAGANDA YIKIYOR
A
a

Yenişehir Belediyesi'nin çevre düzenleme, park ve yürüyüş yolları çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Ancak belediyenin halkın kullanımına sunmak amacıyla gerçekleştirdiği projelere kimliği belirsiz kişiler tarafından zarar verilmeye başlandı.ÖZEL HABER - MUSTAFA EFE
"PARKLARIMIZI KORUYALIM"

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, çeşitli mahallelerde gerçekleştirdikleri çalışmaların aralıksız biçimde sürdüğünü belirtti. Yol, parke taş, park ve çocuk oyun alanları inşa ettiklerini söyleyen Başkan Aydın, "Vatandaşlarımızın boş zamanlarında huzur ve güven içinde dinlenip çocuklarıyla zaman geçirebileceği yeşil alanlar ve çocuk parkları oluşturuyoruz. Yeni hizmete açtığımız Dr. Ahmet Esin Parkı'nın elektrik direkleri, tel çitleri, parke taşları ve oyun grupları kimliği belirsiz kişiler tarafından tahrip edilmiş. Parklar hepimizin, en çok da çocuklarımızın. Lütfen parklarımızı koruyalım, kamu malına zarar vermeyelim" dedi."ÇALIŞMALARIMIZ SÜRECEK"
İlçede bu alanda çalışmaların hummalı bir biçimde sürdürüldüğünü anlatan Başkan Aydın, belirli bir program çerçevesinde sürdürülen çalışmaların bitirilip halkın hizmetine sunulacağını vurguladı. Başkan Aydın şunları kaydetti: Bir yandan koronavirüs ile mücadelemizi sürdürürken, bir yandan da yol yapım ve parke taşı çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. 100. Yıl Mahallesi Uysal Caddesi, Piri Ateş Caddesi ve Aydemir Sokak'ta parke taşı yapım çalışmalarını yerinde inceledik. Kısa sürede bu çalışmalarımızı tamamlayıp vatandaşımızın hizmetine sunacağız" diye konuştu.


 
Kaynak : ÖZEL HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı