Başkan Yılmaz'dan yaşlılara vefa ziyareti

Diğer İlçeler 24 Mart 2022 18:13
Videoyu Aç Başkan Yılmaz'dan yaşlılara vefa ziyareti
A
a

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası dolayısıyla Erbaşlar ailesini ziyaret edip, hayır dualarını aldı.

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, ev ziyaretleri kapsamında Sinandede Mahallesi sakinlerinden Erbaşlar ailesinin misafiri oldu. Yaşlılara Saygı Haftası Kapsamında 88 yaşındaki Abdullah amcayı ve eşi Mükerrem Teyzeyi ziyaret eden Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, yaşlıların ellerini öpüp hayır dualarını aldı. Onlarla sohbet ederek anılarını ve nasihatlerini dinledi.

Bu ülke için, bu millet için ömürlerini vakfederek katma değer üreten yaşlılarımıza her şeyden önce bir vefa borcumuz var diyen Başkan Oktay Yılmaz, “Yerel yönetimler ve gönül belediyeciliğinin de gereği olarak, ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ anlayışı ile başta yaşlı çınarlarımız olmak üzere ilçe sakinlerimizi sık sık ziyaret ediyoruz. Taleplerini ve beklentilerini dinliyor, notlarımızı alıyoruz. Yaşlılar Haftası dolayısıyla, bizleri geçtiğimiz günlerde evine davet eden Abdullah amcamızı ziyaret ettik. Değerli büyüklerimizin hal ve hatırlarını sorduk, onların dualarını aldık. Yaşlılarımız Yıldırım’ın değerleri ve yaşayan hafızalarıdır. Yıldırım’daki her vatandaşımızın mutluluğu için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat