Başkan Erdem Işıktepe’de incelemelerde bulundu

Diğer İlçeler 17 Eylül 2021 16:51
Videoyu Aç Başkan Erdem Işıktepe’de incelemelerde bulundu
A
a

“Başkan Burada” karavanıyla bu hafta Işıktepe Mahallesi’ni ziyaret eden Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, muhtar ve mahalle sâkinlerinin taleplerini dinledi.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Başkan Burada karavanıyla mahalleleri ziyaret ederek, vatandaşların mahalleleriyle ilgili taleplerini dinliyor. Başkan Burada karavanının bu haftaki durağı Işıktepe Mahallesi oldu. Başkan yardımcıları ve ilgili birim müdürlerinin de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Turgay Erdem, ilk mahalle meydanında, Işıktepe Mahalle Muhtarı Halim Sarıyel ve bölge sâkinleriyle buluştu. Mahalle sakinlerinin yoğun olarak kullandığı Ata Bulvarı üzerindeki bölgede üst geçit ve sinyalizasyon olmamasından dolayı yaya geçişlerinde ezilme tehlikesiyle karşı karşıya kaldıklarını dile getiren muhtar Halim Sarıyel, asfalt ve park gibi taleplerini de Başkan Turgay Erdem’e iletti.

Işıktepe Mahallesi’ne yeni bir park kazandıracaklarını dile getiren Başkan Turgay Erdem, mevcut parklarda da yenileme çalışması yapacaklarını ifade etti. Asfaltlama çalışmalarının belirlenen programa göre yapılacağını söyleyen Turgay Erdem, üst geçit ve sinyalizasyon talebi için ilgili yerlerle görüşüp, konunun takipçisi olacaklarını da belirtti.

Muhtar Halim Sarıyel ile birlikte Işıktepe Mahallesi’ni sokak sokak gezerek incelemelerde bulunan Başkan Turgay Erdem, kendisini ziyaret eden çocuklara da çeşitli hediyeler verdi.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı