Bursa Büyükşehir Belediyesi Site Üstü

Başkan Aydın Fahrettin Bilgit’i ziyaret etti

Yenişehir 2 Şubat 2021 11:55
Videoyu Aç Başkan Aydın Fahrettin Bilgit’i ziyaret etti
A
a

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, Yenişehir Muhtelif Esnaflar Odası ve Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı olan ve aynı zamanda, Bursa Esnaf Odaları Birliği (BESOB) Başkan vekili Fahrettin Bilgit’i (BESOB)’daki makamında ziyaret etti.

ÖZEL HABER:BELKIZ EFE

"İSTİŞARELERDE BULUNDUK"


Belediye Başkanı Davut Aydın, Yenişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı ve BESOB Başkan Vekili Fahrettin Bilgit’i ziyaret ettim. Belediye olarak her zaman esnafımızın yanındayız. Onların gelişip büyüyebilmesi için elimizden gelen her türlü çalışmayı yapıyoruz. Fahrettin başkanımız Bursa’da önemli bir görevde ve bu bizi mutlu ediyor. El birliği ile ilçemiz esnafının sorunlarını çözmek için istişarelerde bulunduk. dedi.

"PROJELERİMİZ OLACAK"

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren BESOB Başkan vekili Fahrettin Bilgit’de, ‘Belediye Başkanımız Davut Aydın’ın ziyareti bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Davut başkanımız seçildiği günden bu yana esnafımıza yaptığı güzel hizmetlerinden dolayı taktiri hak ediyor ve esnafımızın her zaman yüzünü güldürüyor. Yararlı bir ziyaret oldu. Önümüzdeki dönem esnafımızın yüzünün gülmesi için birlikte projelerimiz olacak’ dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı