Başkan Aydın: Yenişehir sizlerle güzel

Yenişehir 19 Nisan 2022 13:03
Videoyu Aç Başkan Aydın: Yenişehir sizlerle güzel
A
a

Yenişehir Belediyesi'nin personeline verdiği iftar yemeği Belediye Kır Düğün Salonu'nda gerçekleştirildi. İftara Kaymakam Rahmi Köse, Garnizon Komutanı Albay Kadri Bahtiyar, Belediye Başkanı Davut Aydın, belediye personeli ve konuklar katıldı. İftar yemeğinde yapılan konuşmalarda birlik ve beraberliğin önemi vurgulandı.

Yenişehir Beleiyesi'nin personeline verdiği iftar yemeğinde konuşan Belediye Başkanı Davut Aydın şunları kaydetti: "İftar programınıza geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Ayağınıza sağlık, kıymetli vakitlerinizi ayırdınız. Cenab-ı Allah, inşallah bu ayın içinde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi'ne de ermemizi nice bayramlara nice ramazanlara nice mübarek gecelere sağlıklı bir şekilde yetişmemizi bizlere nasip etsin diyorum. Yenişehir sizlerle güzel, Yenişehir hep birlikte güzel. Ben tekrar katıldığınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Allah'a emanet olun, hayırlı akşamlar diliyorum" dedi.

Kaymakam Rahmi Köse de konuşmasında ilçedeki uyumdan söz etti. Kaymakam Köse şunları söyledi: "Öncelikle hepinizi saygıyla selamlıyor, böylesine büyük katılımlı iftar programında sizlerle birlikte olmaktan duyduğum meemnuniyeti ve heyecanımı belirtmek istiyorum. Gerçekten Yenişehir özel ve önemli bir ilçe. Bu ilçenin gelişmesi için hepimiz üzerine düşeni yapmamız gerekiyor. Birlik ve beraberlik içinde uyum içinde bunları gerçekleştirmek gerekiyor. Buradaki uyumu da Belediye Başkanımızla, personeliyle, Kaymakamlıkla, sivil toplum örgütleriyle birlikte var olduğunu görüyoruz. Nice ramazanlarda iftarlarda ve bayramlarda buluşmak temennisiyle hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum."
 
Kaynak : ÖZEL HABER/ERHAN KOÇAK
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat