Bursa Büyükşehir Belediyesi Site Üstü

AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN RUHUNU ŞAD ET YA RABB'İ

Yenişehir 16 Temmuz 2021 12:14
Videoyu Aç AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN RUHUNU ŞAD ET YA RABB'İ
A
a

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı'nın gündüz bölümünde Yenişehir Şehitliği ziyaret edildi, Hatuniye Camii'nde Kur'an-ı Kerim ve mevlit okundu.

ÖZEL HABER: ERTAN ADANA
ŞEHİT MEZARLIKLARI ZİYARET EDİLDİ

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün gündüz bölümünde şehitlerimiz anıldı. Saat 11.00'da Yenişehir Şehitliği'ndeki program saygı duruşunda bulunulup ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Kur'an-ı Kerim tilaveti ve duaların okunmasından sonra şehit mezarlıkları ziyaret edildi. Şehit mezarlarına karanfiller bırakıldı. Saat 12.00'da Hatuniye Camii'nde şehitlerin ve gazilerden vefat edenlerin ruhlarına Kur'an-ı Kerim ve mevlit okundu.


 
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ DUALARLA ANILDI
Programın Yenişehir Şehitliği ve Hatuniye Camii'ndeki gündüz bölümüne Kaymakam Suat Seyitoğlu, Garnizon Komutan Vekili Albay Lütfi Kocamanoğlu, Belediye Başkanı Davut Aydın, Cumhuriyet Başsavcısı Seyda Korkmaz, Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz, Emniyet Müdürü İbrahim Özdemir, Jandarma Komutan Vekili Yüzbaşı Erdal Aktaş, AK Parti İlçe Başkanı Fikret Hatipoğlu, MHP İlçe Başkanı Arif Eren ve gaziler katıldı.


 
Kaynak : ÖZEL HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı