Alfatlı’dan 29. yıl açıklaması: “Zamanı gelmiş bir fikrin karşısında hiçbir güç duramaz”

Bursa 28 Ocak 2022 16:43
Videoyu Aç Alfatlı’dan 29. yıl açıklaması: “Zamanı gelmiş bir fikrin karşısında hiçbir güç duramaz”
A
a

Büyük Birlik Partisi’nin 29 yılı dolayısıyla açıklama yapan Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı, “Zamanı gelmiş bir fikrin karşısında hiçbir güç duramaz” dedi.

Büyük Birlik Partisi’nin 29 yılı dolayısıyla Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı, açıklama yaptı. Alfatlı yaptığı açıklamada, “29 Ocak 1993 tam 29 yıl aynı inanç, aynı ideal ve aynı ülkü ile çalışıyoruz ve yılmadan, yorulmadan bu Aziz Millete Hizmet etme yolunda çalışmaya devam edeceğiz. 29 yıllık tertemiz mazisi, geleceği dair söylenecek sözü ve milletin muktedir iktidarını gerçekleştirecek, hem ülkemiz hem de yakın coğrafyamızda mazlumun yanında, zalimin ve zulmün karşısında olma kararlılığı ve iradesini teşkilat ve mensuplarının her zerresinde hisseden, Şehit Kurucu Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’nun ayak izlerine basarak, 29 yıldır hiçbir derin güçten destek almadan, yalnızca Milletine güvenen ve Milleti ne istiyor ve ne diyorsa ona göre siyaset yapan Büyük Birlik Partisi 29 yaşını kutluyor. Bu kutlu davada bugüne kadar emeği geçen herkese şükranlarımı arz ediyorum. İnşallah bu dava dürüst, ahlaklı, fedakar ve cefakar Anadolu insanının iktidara uzanan eli olacaktır. Önce insan diyerek yola çıkan bu allı pullu Türkmen kervanı elbette tüm dünyada ve her zaman mazlumların sesi, soluğu olacak, zalimlerin karşısında ve her zaman onların korkulu rüyası olacaktır” dedi.

“Zamanı gelmiş bir fikrin karşısında hiçbir güç duramaz” diyen Alfatlı, “Zamanı gelmiş fikir Yeni dünya düzeni karşısında ahlak, adalet ve insanca yaşamı hedefleyen “Nizam-ı Alem’dir.” Büyük Birlik, sadece bir parti, karşı duruş ya da bir tepki hareketi değil, kendi felsefesi, fikri, ideolojik sistematiği olan özgün bir medeniyet projesinin adıdır. Milliyetçilikle bezenmiş, muhafazakarlıkla desteklenmiş, demokrasi ile taçlanmış ve hukukla hemhal olmuş ideal bir siyaset olarak; Türk-İslam Ülküsü’nün tüm insanlığa ümit olması en büyük hayalimiz ve siyasi iddiamızdır. Yeni bir Türkiye kurma iradesini ve Anadolu ateşinin fitilini ateşleyecek, tüm bunları ülke siyasetine etkin hale getirebilecek vizyona sahip siyasal oluşum Büyük Birlik Partisi’dir. Davamızın kurucu lideri, Şehit liderimiz, Muhsin Yazıcıoğlu’na ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Rabbim, devletimiz, milletimiz ve birliğimizi daim etsin inşallah. Tertemiz mazisi, Büyük Birlik Partisi. Türkiye el ele, büyük birliğe” diye konuştu.


 
Kaynak : HABER MERKEZİ
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat