ALFATLI “OCAĞIMIZ ALPEREN OCAKLARI ,PARTİMİZ BÜYÜK BİRLİK PARTİSİDİR “

Bursa 17 Aralık 2022 15:07
Videoyu Aç ALFATLI “OCAĞIMIZ ALPEREN OCAKLARI ,PARTİMİZ  BÜYÜK BİRLİK PARTİSİDİR “
A
a

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı ; 

Büyük Birlik Partisi il başkanı Av.Haldun Filizli , Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Selehattin Çelt,Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Taş, Bölge müfettişi Salih Uçak, Bursa İlçe başkanları, Bursa Kadın kolları başkanı ile birlikte Alperen Ocakları Bursa il başkanlığına ziyarette bulundu. İl başkanı Haldun Filizlinin oğlu Yiğit Ömer en küçük Alperen Ocakları üyesi olarak ilk ocak çalışmasıyla tanıştı. 

Alfatlı konuşmasında ; Rahmetli ebedi siyasi liderimiz Şehidimiz Muhsin Başkanımızın da dediği gibi ; “ Alperen Ocakları bizim gözbebeğimiz. Bir elinde Kuran bir elinde bilgisayar olan bir gençlik. “ 
Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz milli yerli Türk İslam davasının neferleri olan Alperenlerimiz inşallah ülke yönetimlerinde de en kısa zamanda söz sahibi olacaklardır. “Ocağımız Alperen Ocakları Partimiz Büyük Birlik Partisidir” dedi. 

Alperen Ocakları Bursa İl Başkanı Ferhat levent Genel Başkan yardımcısı Alfatlıya ve Büyük Birlik Partisi Bursa İl başkanlığına ve katılımcılara Kuranı Kerim, Türk bayrağı ve Muhsin Başkanın özlü sözlerini içeren resmini hediye etti. 

Ocak Başkanı Ferhat Levent ; Beraberlik içinde verilen bu mesaj ile birlikte 2023 seçimlerinde de güçlü bir şekilde Büyük Birlik Partisinin meclise girmesi noktasında gayret göstereceklerini ifade etti
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat