AKADEMİK KOLEJİ BURSLULUK SINAVI

Bursa 28 Aralık 2022 15:32
Videoyu Aç AKADEMİK KOLEJİ BURSLULUK SINAVI
A
a

Burs, çeşitli sebeplerden ötürü imkanları kısıtlı olan öğrenciler ve ebeveynleri için oldukça faydalı bir uygulamadır.

Burs sayesinde potansiyel sahibi öğrenciler yaşam üzerinde başarılarını gerçekleştirme noktasında etkin bir imkan yakalama fırsatı elde edebiliyorlar.Ülkemiz ve dünya perspektifinden baktığımızda; burslu eğitim sayesinde dünyaya pek çok yenilik kazandırmış öğrenci profilleri ile karşılaşabiliyoruz. Bu noktada ülkemiz gençlerine fırsat yaratmak adına pek çok okulda her sene bursluluk sınavları düzenlenmektedir.

 

Akademik Koleji eğitimde fırsat eşitliği yaratmak ve sosyo-ekonomik durumu iyi olmayan öğrencilere destek olmak amaçlı Bursluluk Sınavı gerçekleştiriyor. Bursa Nilüfer Ataevler’de bulunan Akademik Koleji’nde  4-5-6-7-8-9-10-11. sınıflar için 7-8 Ocak 2023 tarihinde 1.Seans saat 10:00 2.Seans saat 13:00 3.Seans ise saat 16:00'da bursluluk sınavı gerçekleştirilecek Bursa’nın en iyi özel okullarından biri olan Akademik Koleji sunduğu yenilikçi eğitim modelleriyle, gelişime açık ve uyumlu, hızlı problem çözme kabiliyetine sahip, etkili reel ve sanal iletişim becerilerini zenginleştirmiş, Var olan verileri teknoloji ile analiz edebilen ve yöneten donanımlı öğrenciler yetiştirmeyi hedefliyor.

 

Akademik Koleji YKS ve LGS oturumlarında %95’lik başarı oranıyla, ülkemizin ve dünyanın prestijli üniversitelerine nitelikli öğrenciler yetiştiriyor. Nitelikli akademik eğitimin yanı sıra, spor, sanat ve çeşitli kulüplerle, öğrencilerin sosyal becerilerini geliştiriyor ve daha verimli standartlarda beden sağlığına sahip olmalarını sağlıyor.Dijital Eğitim Modeli Endüstri 4,0 ile uyguladığı benzersiz eğitim modelleriyle Akademik Koleji, büyük verileri güncel teknoloji ile analiz edebilen ve aynı zamanda yöneten donanımlı öğrenciler yetiştiriyor.

 

Akademik Koleji’nde eğitim için oluşturulmuş nezih ve donanımlı kampüste, nitelikli eğitim almak isteyen öğrenciler gösterecekleri başarı doğrultusunda %100’e varan Burs imkanı elde edebilecekler. Modern dünyanın eğitim anlayışını zengin müfredatıyla çeşitlendiren Akademik Koleji’nin Bursluluk Sınavına kurumsal web siteleri üzerinden, son başvuru tarihini kaçırmadan başvuru yapabilirsiniz.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat