Bursa Büyükşehir Belediyesi Site Üstü

ADD Yenişehir Şubesi'nin Kış Etkinlik Programı belirlendi

Yenişehir 13 Ağustos 2021 15:23
Videoyu Aç ADD Yenişehir Şubesi'nin  Kış Etkinlik Programı belirlendi
A
a

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Yenişehir Şubesi'nin pandemi nedeniyle ara verilen Geleneksel Kış Etkinlikleri Programı belirlendi.

ÖZEL HABER: KAAN KOÇAK
ADD Yenişehir Şube Başkanı Tayfun Sırman, 29 Ekim'de geleneksel Cumhuriyet Gecesi, 10 Kasım'da geleneksel Atatürk'ü Anma Halk Yemeği ve Aralık ayında Edebiyat Günleri etkinliklerinin düzenleneceğini belirtti. Türkiye'nin ve Yenişehir'in en etkili, en güçlü sivil toplum, demokratik kitle örgütü olarak sorumluluklarının farkında olduklarını söyleyen Sırman, "Şehrimizin sosyal, kültürel ve demokratik yaşantısına etki eden görevimizi sürdüreceğiz" diye konuştu.
 


     Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Yenişehir Şubesi'nin önümüzdeki kış aylarında gerçekleştireceği etkinlikler belirlendi. ADD Yenişehir Şube Başkanı Tayfun Sırman, 2021 yılının kış programını açıkladı.

     ADD Şube Başkanı Sırman 29 Ekim'de Geleneksel Cumhuriyet Gecesi, 10 Kasım'da geleneksel Atatürk'ü Anma Halk Yemeği ve Aralık ayında ise Edebiyat Günleri etkinliklerinin düzenleneceğini belirtti. Her yıl geleneksel olarak yapılan etkinliklere pandemi nedeniyle ara verdiklerini hatırlatan Sırman, önümüzdeki kış aylarında bu etkinlikleri sürdüreceklerinin altını çizdi.

    Türkiye'nin ve Yenişehir'in en etkili en güçlü sivil toplum, demokratik kitle örgütü olarak sorumluluklarının bulunduğunu ifade eden Sırman, üye sayılarının binleri aştığını vurguladı.

"Şehrin sosyal, kültürel, demokratik yaşantısına etki eden görevimizi sürdüreceğiz" diyen Sırman sözlerini şöyle tamamladı: "Her alanda üstlendiğimiz misyonumuzu geleceğe taşıdığımız bu dönemde derneğimizin 40'ıncı yılına emin adımlarla ilerliyoruz."

 
Kaynak : ÖZEL HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı