ADD'den Ankara Buluşması Programı

Yenişehir 12 Nisan 2022 13:47
Videoyu Aç ADD'den Ankara Buluşması Programı
A
a

Atatürkçü Düşünce Derneği Yenişehir Şube Başkanı Tayfun Sırman, 23 Nisan'da, Yeniden Atatürk Cumhuriyeti Ankara Buluşması Programı düzenlendiğini belirtti. ADD Genel Yönetim Kurulu'nda oybirliği ile alınan Ankara programına olabildiğince coşkulu bir kalabalık ile katılacaklarını söyleyen Sırman, "Tüm şubelerimizle, Atatürkçü yürekler ile 23 Nisan'da Ankara'da buluşacağız" dedi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Yenişehir Şube Başkanı Tayfun Sırman, 23 Nisan'da, Yeniden Atatürk Cumhuriyeti Ankara Buluşması Programı düzenlendiğini belirtti. ADD Genel Yönetim Kurulu'nda oybirliği ile alınan Ankara programına olabildiğince coşkulu bir kalabalık ile katılacaklarını söyleyen Sırman, "Tüm şubelerimizle, Atatürkçü yürekler ile 23 Nisan'da Ankara'da buluşacağız. 23 Nisan'da gerçekleştireceğimiz Ankara buluşması ülkemiz için, Atatürkçü Düşünce için önem arz etmektedir. Derneğimizin gözle görülür ve adının daha fazla duyulur olmasından kimi çevreler çok rahatsız olmaktadır. Atatürk buluşması programımız çok yakından takip edileceğinden, Türkiye'ye 'Atatürk cumhuriyeti ilelebet yaşayacaktır' mesajını gür bir sesle vereceğiz" dedi.
Saat 11.30'da Ankara Ticaret Odası Kongre Merkezi'ndeki sinevizyon gösterimi ve manifesto açıklamasının ardından Anıtkabir ziyaret edilecek. 
Kaynak : ÖZEL HABER/ERHAN KOÇAK
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat